Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket érdekel, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket érdekel, hogy a párotok mielőtt ismert volna hány emberrel volt együtt és hogyan?

Figyelt kérdés
Mondjuk megtudod, hogy előtted már 30 emberrel csinálta és mondjuk csak 2 volt a barátja, meg a fesztiválmocsok. Ilyesmi, de ha most őszintén mondaná, hogy szeret és már csak téged akar akkor, hogy viszonyulnátok ehhez? Nem is muszáj 30, mondjuk 7-8 és legyen mondjuk 20 éves értitek a lényegét gondolom. Szóval a szexelőélet zavar? (mást úgysem lehet csinálni, mert a szűz lányok elfogynak 14 évesen, tisztelet a kivételnek, de a kicsit idősebbekhez is már öreg vagyok) Szóval?

2015. jan. 31. 12:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Totál nem érdekel.
2015. jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Aki szereti csinálni, azzal jó csinálni.

Előfordulhat, hogy nem tart soká, de addig is jó. Nagyon jó. Csak ne viszkessen utána. Na egy frigid pcsval nem leszel boldog.

2015. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Hát engem azért zavarna,de ha ő az igazi...akkor ez van.

Hát sajnos tényleg "elfogynak" azok a lányok akik 20 korukba még szűzek.

2015. jan. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sokszor abba gondolok bele, hogy van a még idősebb korosztály akik mondjuk elvált szülők és mindkettőjüknek vannak gyermekeik és ott szinte egy egész életet cipel maga mögött mindkettő csemetékkel volt férjjel és még is, de az abból is adódhat, hogy mondjuk egy 45 éves ember, már rég másképp fogja fel a szex témát, mint mondjuk én huszonévesen. Amúgy mindig is zavart és tudom, hogy az én szexuális előéletem is ugyanolyan, de akkor is. Csak tényleg ott van a lehetetlen, hogy szüzet ebbe a korban már úgysem találsz. Egyéb válaszok?
2015. jan. 31. 12:38
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Még szép, hogy érdekel. A múlt is az adott emberhez tartozik, bár tudom, ezt sokan nem így látják.


Ha ilyen előítélete volt, nehéz elhinni, hogy velem akarna maradni hosszútávon.

2015. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Engem érdekel, nem azért, hogy a fejéhez vághassam, hanem mert ha szeretem, akkor érdekel minden vele kapcsolatos dolog, így a múltja is. Nem a mennyiség számít, hanem hogy az előző kapcsolatait mennyire vette komolyan. De ha előttem mindenkit csak kihasznált, akkor nagyon be kéne bizonyítania, hogy velem másképp lesz...


26/N

2015. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Engem szimplán csak annyi érdekel és belegondolni rossz most, hogy már szerelem van, hogy elképzelni, hogy mások is így d.gták, mint most én.
2015. jan. 31. 12:48
 8/16 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy rossz érzés, de úgysem tudsz mit csinálni, nem tudod a barátnőd előéletét kitörölni. Békélj meg a helyzettel, és ne legyél féltékeny olyan dolgok miatt, amelyeknek a jelenben már semmi jelentőségük! Csak így működhet a kapcsolatotok.
2015. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Barátom egyszer elkezdte mesélni hogy melyik lányt vitte magával különböző fesztiválokra meg hasonló dolgok...hát én nem bírtam baromi rosszul esett nekem is. Igazából nem akarok tudni arról hogy kivel hogy s mint. Úgy nagyjából tudom hogy hány kapcsolata volt és milyen hosszúak de kösz ennyi elég is.

Én is úgy vagyok mint te, nehéz elfogadnom hogy másokkal is úgy csinált mint most velem.Ilyenkor az tör elő bennem,hogy mi van ha velük jobb volt vagy velem nincs annyira megelégedve stb:/

2015. jan. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az exbarátnői nem érdekelnek. Arra kíváncsi lennék, hogy hány nővel volt úgy összességében előttem, de ő se tudja :D

Viszont legalább nem problémázik az én múltamon. Az exem az egész kapcsolatunk ideje alatt nem bírta túltenni magát azon, hogy kettővel több pasival volt dolgom, mint neki nővel.

2015. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!