Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal 2 éve vagyunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 2 éve vagyunk együtt és szeretném ha összeköltöznénk 35 évesek vagyunk és mindketten dolgozunk. Én albérletben lakom igaz nekem van két nagylányom már, de tudta mert már régóta ismert. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van munkahelyem és 6 évig egyedül is megéltem,főleg iskola mellett is helyt álltam,amíg tanultam.Párommal 2 éve vagyunk együtt és szeretném ha összeköltöznénk 35 évesek vagyunk és mindketten dolgozunk. Én albérletben lakom igaz nekem van két nagylányom már, de tudta mert már régóta ismert. Ő a mamájánál lakik és soha nem élt mással csak a mamával. Aki utál engem és az utcába sem enged be, bár még egyszer látott csak. Mondván a pénze miatt akarom a páromat. Oda nem mehetek az én párom, meg mindig ha gond van vag ydolga van, ott tartozkodik és csak este8 kor jön el hozzánk, kiszámithatatlan mikor jön megy a két lakhely között. Már vagy 5 alkalommal volt, hogy ide költözik, de csak kifogás volt a válasz. Hétvégén sincs velünk.

2014. okt. 11. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem tudjátok megoldani,és ennyi benne a szenvedés akkor mi értelme folytatni.Oké hogy szereted,de allig látod.
2014. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 RRR ***** válasza:

olvasd el amit leírtál l.szi


mi is az értelme ennek a kapcsolatnak ??

2014. okt. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen kapcsolatnak nincs értelme ! Mi az hogy kifigásokkal él ? + milyen kifogásokkal jön hogy nem költözik oda ? + miért nem vagytok 1ütt h. végén ezek a dolgok rég rosszak szerintem
2014. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!