Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik osztálytársnőmbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársnőm akivel már a kezdetektől fogva jóban voltunk, de mindig is tetszett. Utóbbi időben teljesen belezavarodtam. Először csak beszélgettem vele róla, hogy mit érzek iránta, de lehet, hogy nem voltam elég konkrét. Utána beszéltem vele, hogy elmehetnénk valahova, majd elhalasztottuk...de azóta nem beszéltünk.

A lényeg, hogy ő nekem a személyes ideálom külsőleg és valamennyire belsőleg is. Ha nem is tudnék együtt lenni vele a kevés szabadideje, őt körülvevő rengeteg, fiú és az eltérő családi és vagyoni helyzetünk miatt mégis nagyon szeretem őt és nem akartam elriasztani. Mit tegyek?



2015. jan. 31. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Dugd meg.
2015. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szép volt. 👏👏👏
2015. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ülj le eggyes! Házi nyúlra nem lövünk. Ezt tartsd meg az eljövetkező évekre
2015. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Beszelj vele
2015. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tuti megértette a célzásokat is, de nem akar megbántani szerintem, és ezért kerül. Hagyjad.
2015. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!