Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy osztálytá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy osztálytársnőmbe nemsokára szalagavató megyünk együtt bulizni hogyan érjem el azt hogy ne legyek féltékeny mikor más srácokkal lesz?

Figyelt kérdés
tudja hogy szeretem de ő nem akar tőlem semmit szoktunk néha együtt menni ide oda de így buliba még sosem hogy más idegen srácok is legyenek mit tegyek hogy ne boruljak ki ?
2013. febr. 1. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod, legfeljebb hazamész.
2013. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
A bulikon szokott lenni pia. IDD LE MAGAD A SÁRGA FÖLDIG:
2013. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
na már most ha iszok akkor egy gyökér vagyok és akkor szerintem ott valakit megütnek és szerintem én leszek az xDD
2013. febr. 1. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én osztályom minden bulin ivott és mindenki hányt.(rókázott)
2013. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!