Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon hogyan tudnak szabadulni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hogyan tudnak szabadulni?

Figyelt kérdés
Nem tudok szakitani a baratnommel altalaban konnyen megy de ez valahogy nem. Talan azert mert nem fekudtunk le pedig mar el kenne fognom hogy vesztettem itt semmi eselyem. Anno it szet mentunk 2honapra akkor konnyu volt de mar nagyon nehez. Amikor szakitok vele zaklat ami meg jobban meg neheziti a dolgomat. Bar hogy probalom el kuldeni nem megy pedig nagyon sokszor meg igertem magamnak h vege de minden elorol kezdodik. Csak hazasag utan szeretne azert nem fekudtunk le Dr amikor a kozelembe van hiaba parancsolok magamnak. Pedig tudom ez nem szeretet sot szerelem sem. Ha szeretnem keresnem meg lepnem valamivel de ezekett nem teszem. Tudom ha egyszer vege lesz majd csak nevetek az egeszen h mi volt ebbe nehez. Sokszor fenyeget h megoli magat de miert ilyen nehez? Fel eve h szabadulok tole de nem megy. Altalaban 2-3nap max1-2het szokott lenni. Folyton hivogat pedig en csak szabadulni szeretnek. 14honapja vagyunk egyutt valaki valami tanacsot?

2015. febr. 1. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Tiltsd le a számát telefonodban, ha meg ennek ellenére is hívogat, szólj a rendőrségen, és a legközelebbi adandó alkalomnál már más szól rá, nem te.
2015. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szakítsd meg vele a kapcsolatot. Telefont nem veszed fel, üzenetekre nem válaszolsz.

Egy idő érteni fogja.

Keress mást. A kutyaharapást szőrével tényleg működik.

2015. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ez az hiaba tiltom magan szamrol barmirol hivhat feljeleteni pedig nem akarom. Nem akarom h bortonbe vegeze.
2015. febr. 1. 22:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem fog börtönbe kerülni, csak hatóságilag rászólnak, hogy ha nem fejezi be, akkor szankciók lesznek. Amolyan utolsó figyelmeztetés.
2015. febr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De miert zsarol h megoli magat? Nem mintha tudna evvel ram hatni de miert teszi ezt? En soha sem lennek kepes ilyet mondani valakinek.
2015. febr. 1. 22:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert beteg. Tök mindegy, hogy mit csinál magával, ez neked így rossz, nem élvezed, nem szereted, muszájból vagy vele, csak azért, mert zaklat. Gondold végig ezt azért. Azért szenvedsz, mert nincs más lehetőséged. Dehogynem van! Lehet, hogy öngyilkos lesz, lehet, hogy pár napra bezárják, lehet, hogy bármi hülyeséget csinál - de az már nem a te ügyed. Lehet, hogy rosszul érzed magad miatta, de nem szükséges. Vannak élethelyzetek, mikor okkal érzi magát rosszul az ember, de most sakkban vagy tartva, zsarolnak téged, jóformán kínoz. Tegyen magával, amit akar, megkapja a figyelmeztetését, és ha visszaél vele, ignorálja, akkor majd megnézheti magát.


Bármi is történjék vele a jövőben, nem élheted le úgy az életedet, hogy pont rá vagy tekintettel.

2015. febr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez az hogy miert mindig meg sajnalom es amit kapok az arcomba hogy mindig az en hibam en soha sem szeretem. Minden mas lett volna ha boldoga tett volna nem csak a sex de hiszen az is hozza tartozik egy parkapcsolathoz.
2015. febr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!