Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem az egyik barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyik barátnőmbe, és nemtudom hogy adjam tudtára ugyhogy ne legyen ciki. mit tegyek?

Figyelt kérdés
(lány vagyok) És beleszerettem az egyiik bnőmbe, már régóta bisex vagyok, de nemtudom hogy adjam tudtára...ő nemtudja hogy bisex vagyok,de nagyon szeretem, aztmodnja ő is engem, bizztos barátilag, de sokszor van hogy csak ugy ölelkezünk perceken keresztül,meg fogjuk egymás kezén, és sajnos sokszor azon kapom magam hogy bámulom a meelleit, a popsijátt.egyszer kétszer elragadttattam magam és megfogtam ojankor njött a magyaráázkodás. segítsetek mittegyek? szeretem nagyon
2009. febr. 8. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha jobban belegondolsz ez nem normális dolog.Ha elmondod neki meg fog ijedni és lehet többé a barátságodat sem fogja igényelni.Felejtsd el őt!
2009. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hány évesek vagytok? ha már idősebbek szerintem valld be neki.. legfeljebb azt mondja h bocsi hetero vagyok...
2009. febr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mind 2en 14 évesek vagyunk.Szerintem neki is vannak ijen hajlamai...denemtudom
2009. febr. 8. 20:35
 4/8 A kérdező kommentje:
lécci írjatok még tanácsokat!!! nagyon megszerettem
2009. febr. 9. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet h ez csak múló dolog.. és nem is komoly. Most per pill így érzed később meg rájössz h ez csak baráti szeretet volt. Ha mégsem így van szerintem mindegy hogy mit írunk, mert a végén úgy is te döntöd el, h mit szeretnél: elmondani vagy magadba folytani.
2009. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én is kb ugyanigy vagyok mint te,kicsit késői válasz, de azért mondd majd hogy mik a fejlemények X)
2009. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 -xXx- válasza:

én ugyan ebben a szituban vok. az igaz, hogy még csak 1hónapja ismerem, de belezúgtam, mint vak ló a szakadékba!

én sem merem elmondani neki amit érzek iránta, de azt tom, hogy szeret engem, barátilag. ha nem mered elmondani fojts magadba(elég nehéz lesz azt már előre megmondom)!

Sok sikert!

2010. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 -xXx- válasza:
Ha esetleg a barátnőddel nem jönne össze a dolog...akkor írhatsz nekem privibe! :)
2010. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!