Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet belőle még barátság? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőle még barátság? Ti barátkoznátok egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés
Szakítottam vele, békével váltunk el és nem haraggal. Szakításunk oka a sok vitatkozás és tudom hogy nem tudok már rá várni. Több mint egy évig együtt voltunk én könnyen túl teszem magam rajta , de ő nem hiszem hogy ilyen könnyen kezeli a dolgokat. Mivel nekem kihűltek az érzéseim felé a kapcsolatunk folyamán nekem csak a meg szokás maradt. Ezek alapján gondolom mindenki így döntött volna , szerintem ez a helyes lépés. Lehet szemét dolognak hangzik de tudom ha maradnánk barátok. Nem tudnák sokszor ellen állni hogy ne mozduljak rá. Feltételezzük hogy nem érnék a p*nájához lenne barátnőm azt nem tudná el viselni hiszen nagyon féltékeny típus. Próbáltam neki szépen el magyarázni , de úgy érzem engem is el fog könyvelni a többi szemét közé. Tudom nem ezen kéne magam rágni de gondoljatok bele. Hogy esne nektek ha együtt vagytok valakivel és a végén csak annyit mondana te soha sem szerettél. Válaszokat előre is köszönöm.

2015. febr. 2. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Ha neki maradtak még érzései irántad, szted ez működne?


Kicsit öntő vagy szerintem, ne haragudj.

2015. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én sem úgy gondoltam hogy egyből át kapcsolunk barátságra. Ezt neki is mondtam hogy ez így nem lehet működő képes. Hiszen ha találkoznánk stb... ugyan úgy maradna érzései és nem tenné magát túl. Egyértelműen úgy gondoltam hogy nem találkoznánk hónapokig vagy amíg teljesen túl lesz rajtam.
2015. febr. 2. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez a litánia olyan mintha egy nő irta volna.

Ez egy ilyen leszbi viszony?

2015. febr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem te még akarsz valamit ettől a csajtól, különben miért erőltetnéd ennyire a barátságot?
2015. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen akarók tőle , mert jó vele beszélgetni de ennyi semmi több. Amúgy igen leszbik vagyunk de ez miért is baj?
2015. febr. 2. 16:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Hol irtam azt hogy baj? Egy újabb félelem az agyadban..

Csak ebben az esetben érthető az infantilis gondolatvilágod.

2015. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Leszbik vagytok ?:D


Azt hittem pasi vagy xDD

2015. febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan, mintha nő írta volna. Fogalmazásgátlót szedő nő...
2015. febr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!