Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti barátkoznátok egy...

Lányok! Ti barátkoznátok egy olyan csajjal akinek bejöttök? Ha igen miért, ha nem akkor miért nem?

Figyelt kérdés

2014. febr. 15. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Én nem vagyok leszbikus, és nem is voltam ilyen helyzetben (bár egy lány ismerősöm volt, hogy a kicsit mélyebb dekoltázsom miatt nem tudta tartani velem a szemkontaktust), mégis úgy gondolom, ha ez előfordulna, akkor próbálnék kis távolságot tartani az illetőtől. Nem magam miatt, vagy "undorból", semmi bajom a homoszexuálisokkal, csak próbálnék tekintettel lenni az érzéseire. Nekem is rossz érzés, mikor egy olyan valakivel vagyok jóban, aki tetszik nekem, és tudom, hogy barátságnál sosem lesz több, mégis sok időt töltünk együtt hülyülve, esetleg mesél más lányokról... Ezt kerülendő én próbálnék minél kevesebb időt tölteni vele. Ha kiderülne, én úgyis kínosan érezném magam.

De ez csak az én véleményem.

2014. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én lecarnám, h leszbi és esetleg bejövök neki, barátkoznék vele
2014. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem, mert barátnőm van, így nem lenne semmi esélye. És szerintem csak rossz érzés lenne neki, ha jóban lennénk.


19/L/L

2014. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az elsőnél a pont!

Igen, de lazábbra venném a figurát, hogy minél kevésbé fájjon neki.

21/L

2014. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszélném vele ezt az egész dolgot. Hogyha hajlandó arra, hogy megígérje, hogy sosem nyomul rám, akkor még legjobb barátnők is lehetünk, majd segítek neki rendezni a csaj ügyeit, úgy ahogy majd remélhetőleg ő is segít nekem a pasi ügyekben:3 Meg hát attól is függ, hogy milyen a személyisége, hogy ha jó fej, meg tök jól megvagyunk, akkor miért ne? :3

Nem ettől függ, de a lényeg az egészben a kommunikáció, meg a bizalom, hogy ha elég neki a barátság, akkor benne vagyok. Úgy is úszkálnak még más halak is a tengerben, mint én, nem?:) L/14

2014. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!