Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem leszek szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem leszek szerelmes?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem megy, senkibe nem tudtam beleszeretni és nem tudom mért van, nem nagyok az elvárásaim hogy senki ne feleljen meg. Tudom hogy nem lehet kiszámítani meg minden de nem tudom engem mért nem ér el! volt már valaki így? normális ez? 19/L

2015. febr. 2. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még nem találtad meg az "igazit" Jelentsen ez bármit is.
2015. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 CptTomato ***** válasza:

Ha normális ha nem... ne szeress bele a szerelem(gondolatába)be.

Éld az életed aztán elöbb utóbb megtalál valamilyen formába.


F/27

2015. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tudod egyáltalán mit szeretnél? :D

F/27

2015. febr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem a filmbeillő szerelemre gondolok, hanem ami elég egy tartós kapcsolathoz
2015. febr. 2. 22:05
 5/11 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
Mert racionálisan gondolkodsz így nem tud magával rántani a hév. Hidd el ,az élet sok területén előnyöd fog ebből származni ,ámbár itt hátrányt jelent. Én is iyen vagyok.
2015. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom :-/ Vonzódsz egyáltalán a férfiakhoz?
2015. febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
persze hogy vonzódok, meg ők is hozzám:D lehet hogy tényleg fejben dől el...
2015. febr. 2. 22:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha tartós kapcsolatot akarsz, akkor nem szerelemre vágysz, hanem támaszra. Magadnak kellene feltenned a kérdést, hogy miért vágysz ilyen keservesen rá. Vagy egyáltalán vágysz e rá.

Ha tényleg a szerelem, mint szenvedélyes, szexuálisan is fűtött érzésáradat ami vonz, akkor ismerkedj bátran, az igazi (aki hozzád illik érdeklődés, jellem, stb. szinten) egyszer megtalál. Ha gyakran ismerkedsz csak növeled az esélyeidet a boldogságra. :)

2015. febr. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Volt ár pozitív szexuális élményed?
2015. febr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Aki esetleg most tévedne ehhez a kérdéshez annak jelentem szerelmes lettem és össze is törték a szívem 10 hónap után:D aki csak teheti hagyja ezt a szerelem dolgot, kipróbáltam nem éri meg !
2016. márc. 15. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!