Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van két lány. Nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van két lány. Nem tudom mit csináljak. (? )

Figyelt kérdés
Először kezdem a legelején. Minden 2014 nyarán indult, amikor két lány barátom elhozott a játszótérre két új, számomra ismeretlen lányt. Lassan, lassan megbátrodtak és ők is bele illeszkedtek a csapatba. Akkor ott helyben az egyikőjükbe bele szerettem, viszont őneki nem mertem bevallani. Telt, múlt az idő és hát eljött egy tábor ahol pont azzal a lánnyal voltam egy helységben amelyik a számomra egyből szimpatikussal jött pingpangozni. Ott nagyon jóba lettünk, együtt is aludtunk. Majd ezt követően el kezdtünk nagyon durván sms-ezni(napi 1-2 ezer). Ez november óta tart, minden álló nap. Ketten legjobb barátok lettünk.(történtek még események viszont azok nem annyira fontosak) Viszont közbe közbe felmerült a téma hogy kinek ki tetszik, és hát én akkor elmondtam neki hogy nyár óta mi van. Ő erre nem mondott semmit. Majd ezt követően 1 hétre jött a hír hogy kiszemelt valakit magának. Ez iszonyat rosszul esett, meg is mondtam neki. És a lényeg az hogy amikor neki én elmondtam hogy ki tetszik neki én jöttem be... Olyan szinten dühös voltam magamra, hogy az elképesztő. Kérlek valami tanácsot adjatok. Mind a két lányt nagyon szeretem és egyszerűen nem tudok mit kezdeni a dologgal. Annyira jó barát lettem mind kettőjükkel, hogy ha látom, hogy más fiú van mellettük a féltékenység és irigység öl meg... Kérlek valami tanácsot adjatok. Nem tudom, hogy ebben a helyzetben mit kellene tegyek. Köszönöm előre is!

2015. febr. 3. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Igyál, a tejbepapi majd segíteni fog.
2015. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Napi 1-2000 SMS, minden nap, hónapok óta. Tudod kinek meséld be... :D
2015. febr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül olyan emberek válaszára voltam kíváncsi akik egyből viccet csinálnak az ügyből.
2015. febr. 3. 15:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyelj amíg nem látod be hogy szabad emberek és azt csinálnak amit akarnak( illetve engednek nekik.) addig ne is várj komoly választ. nőj fel. 1. voltam.
2015. febr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, 12?
2015. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az éveket nem írtam le igazatok van. Én 19 a lányok 17 évesek
2015. febr. 3. 15:39
 7/8 anonim ***** válasza:

1; 19 évesen miért jársz játszótérre?

2; 19 évesen honnan van napi 2000 sms-re pénzed (c.a. 60.000 forint/nap)

3; 19 évesen milyen táborba jársz?

4; 19 évesen miért ne tudod a "pingpong" szót leírni?


Kamu. 12 vagy.

2015. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
miért nem*
2015. febr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!