Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A lányba beleszeretett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányba beleszeretett a legjobb barátja?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit 2-3 hónapja ismertem meg, és bevallottam neki, hogy szerelmes vagyok belé.Következő héten elmondta nekem, hogy ő is belém. Csak 1 a gond. A legjobb barátja akit már 1 kicsivel régebb óta ismer, pont most (irónikus) vallotta be, hogy ő szerelmes belé, de a lány nem érez iránta semmit, de egyikőnkent se akarja elveszíteni. Szeretnék vele összejönni, mert nagyon nagyon szeretem, de ott az a srác, és fél hogy őt elveszti, mint barátot :(

2015. febr. 2. 23:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a barátja, akkor meg fogja érteni. Egyik cimborám is megértette mikor nemet mondott neki egy nagyon jó barátnője a szerelme bevallásakor. Ezt kellene a csajjal tisztáznod. Ha csak kifogásnak mondta, akkor úgy is kiderül. Veszíteni nem veszíthetsz semmit.
2015. febr. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!