Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért volt ez? Talán legbelül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt ez? Talán legbelül még szerethetem?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 14 hónapig voltunk együtt szakítottam vele mert úgy éreztem már nem szeretem. Sírt és könyörgött hogy ne hagyjam el. Ahogy láttam azokat a szemeket , ahogy könnybe borultak. Hirtelen én is el kezdtem könnyezni. Le gördült pár könny csepp szerencsére ő nem látta. Egyszer volt hogy sírtam egy nőért ő vette el a szüzességemet de azóta soha sem sírtam egy lányért sem.

2015. febr. 3. 21:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Lehet b*zisan hangzik de közbe úgy éreztem a szívem szakad meg.
2015. febr. 3. 21:17
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet,higy csak valami hullámvölgy volt nàlad?

Én sem érzem mindig a tomboló lángoló szerelmet,de szeretem a párom.

Lehet olyanod volt ,hogy éppen olyan semmilyennek érezted ezt az egészet meg megszokottnak.

Ha nem akkor nem tudom.te tudod ,hogy szereted-e.

2015. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hupsz
2015. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!