Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez normális ahogy érzek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális ahogy érzek, vagy ez is azt mutatja hogy legbelül újrakezdeném, de nem ismerem be magamnak?

Figyelt kérdés
Két és fél évig voltunk együtt, aztán én voltam az aki szakitott (akkor megvolt rá az okom tűrtem eleget, hiába kötöttünk kompromisszumokat, nem vált be semmi). Már idegileg nem birtam, és kénytelen voltam véget vetni. Akkor sok ellenvetést nem mutatott, mintha beletörődött volna. Közvetlen a szakitás után csúnyán váltunk el (az én hibám miatt) és rá egy hónapra kb (vagy még anni sem) elkezdtem kapni tőle a barátságos e-maileket, hol az életéről, hol lelkizés volt. Szakitás után közvetlen abszolút nem hiányzott, de igy 2-3 hónapra rá érzem hogy realizálódik bennem az hogy többé nincs és én vetettem véget ennek. De nem értem miért, hisz tudom, hogy nem kezdhetjük újra (barátai előtt szégyellt, nem válallt fel, na meg a családja is most ki lehet rám...). Szóval nem kezdeném újra, de érzem hogy valami nem jó. A dologra rátesz még az is, hogy jelenleg van valakim, akivel azt hittem jó hogy összejövök, mert tetszett meg minden, de nem tudom. Össze vagyok zavarodva...

2014. jún. 29. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt. Vagyis. Mi nem jártunk sokat. 4 hónap volt, ismerkedésen kívül. Nem vállalt fel, csúnyán beszélt velem, folyton cikizett, ha odamentem hozzá a suli udvarán csak szembevigyorgott, hozzám sem ért, nem szólt hozzám, hátatfordított. És suli után, mintha semmi sem történt volna. Ez ment 4 hónapig. Ha nem kerestem, vagy nem írtam, ő sem. Hagytam, megelégeltem, csak én tudom, hogy mennyit sírtam Miatta.. Így szó szerint hideg szakítás volt, mert nem mondtuk ki, hogy vége. Csak egyszerűen nem kerestünk egymást, egyik napról a másikra. El akartam terelni Róla a figyelmemet. Jött egy másik fiú. Azt hittem én is, hogy jól elvagyunk és jól összejövünk. De ott is csak egy hónapig tartott a boldogság. Szakítanom kellett, mert csak az azelőtti járt a fejemben. Mert minden ellenére imádtam. És kezdte ő is az sms-ezést, e-mailezést...hogy megbánta, satöbbi. Megbocsájtottam Neki. Azóta együtt vagyunk...mert tényleg megváltozott. Mindennél jobban szeretem, és tudom, hogy Ő is engem. Nem tudom mit kellene tegyél...de, ha úgy érzed, szereted, vagy megint kezded szeretni, akkor nagyon gondold át a dolgokat. Itt van a jelenlegid, viszont ő is. A mostanit sem kellene megbántsd, mert nem tehet semmiről, viszont, ha szakítasz és újra megpróbálnád a régivel, akkor nagyon sok bizonyítás árán kell beadd a derekad! Remélem jól döntesz!
2014. jún. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, mert különben duplán kiszúrsz magaddal és két szék közé esel a padlóra.


Egyébként a magyar nyelvben a "realizálódik" nem azt jelenti, hogy felismer, rájön valamire, hanem azt, hogy megvalósul.

2014. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!