Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen hidegben mit tudunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen hidegben mit tudunk csinálni a barátommal a városban?

Figyelt kérdés
Még nem vagyunk együtt rég óta, ezért még nem tartunk ott hogy akkor felmenjünk egymáshoz és elég messze is lakunk. A vàrosban sétálgatni meg már elég unalmas sokadjára és nem túl kellemes ilyen hidegben. Az gáz ha én mondom neki hogy menjünk valahova? Vagy nem neki kellene?

2015. febr. 3. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
2015. febr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fagyit.
2015. febr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
kávé
2015. febr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Üljetek be valami Pub-ba.
2015. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 körül ki szoktam rakni a macskámat az udvarra, ő ilyen hidegben pisilni szokott. Nem tudom, hogy ez mennyire segít nektek a randiban, de gondoltam kisegítelek titeket egy plusz ötlettel. Pisilni amúgy is jó dolog.
2015. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Istenem..miért lenne gáz? Találj ki valamit amit szeretnél csinálni és mond meg neki...vagy egyszerűbb ha inkább szexelnétek sétálgatás helyett
2015. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
pénz nélkül nagyon semmit..ha van pénzetek,akkor kávézóba beülni
2015. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Vagy akár egy hangulatos teaházba is beülhettek. :)
2015. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi teaházba szoktunk menni vagy enni valahol. De ha a pénz miatt ez problémás, a hideg ellen jó lehet egy bevásárlóközpont. És most nem az agyonzsúfoltra gondolok, ahol hallani sem lehet a másikat. De pl. a Corvin pláza felső szintjén az étkezdéknél direkt úgy van kialakítva, hogy sok asztal van, bármelyikhez simán fogyasztás nélkül is le lehet ülni. (De ha ennétek/innátok is valamit: Pizza Forte - 250 Ft/szelet, Burger King - 150 Ft/forrócsoki... szóval vannak költségkímélő megoldások is :) ) A Corvinon kívül a Köki Terminálnak van még elég tágas és kicsit nyugisabb étkezde/asztalos része.

Na szóval ezek, ha tényleg a hideg elől menekültök, és nem tudtok nagyon költekezni.


De ha utóbbi nem probléma, akkor nyilván rengeteg lehetőség van: étterem, teázó, kávézó, bár, mozi (ami mondjuk nem beszélgetős randi, de klassz tud lenni, ha megy éppen jó film)... remélem, hogy segítettem :)

2015. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha van egy kis pénzetek menjetek uszodába :)
2015. febr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!