Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy azert tortenik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy azert tortenik mindez velem es a baratommal, mert mindenhez negativan allok hozza?

Figyelt kérdés

Hali. 14 eves leszek es elegge rossz dolgokon megyek keresztul mindenfele dologgal kapcsolatosan..mostanaba minden rossz engem vesz korul es tok depis lettem..halalra gondolok szinte mindig..mar annyira elfajult a dolog ,hogy minden percbe ha valaki hozzam szol,hogy ezt csinaljam,azt csinaljam..egybol felkapom a vizet. Anyummal nsgyon csunyan beszelek..ocsemmel szinten. De ok is mondog piszkalnak engem. A suliban barataim sincsenek csak olyan alkalmiak..mindenki eszrevette,hogy magamba vagyok fordulva. A baratommal is minden dologbol balhezni kezdek es meg nekem all feljebb..bar szerintem nekem is van igazam ..megis mindog velem tortenik valami rossz. Es mar mindenhez negativan allok hozza..Lehet hogy jobb lenne ,ha kicsit pozotivabb lennek?

Kerlek segitsetek es normalis valaszokat varok! Elore is koszi!



#depresszió #negativ hozzaallas
2015. jan. 31. 23:32
 1/4 RRR ***** válasza:

mivel lá0tod a hibáid,e már jel

persze légy +abb

ne ugorj minden marhaságra

látogass meg egy intezív osztályt és meglátod mennyire jó neked

2015. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
👏 Nemhiszem, hogy tudod milyen az a depresszió, föleg h neked meg baratod is van. De inkább nem is mondok semmit. Ez a féle dolig elmulik par het alatt.
2015. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 RRR ***** válasza:
*ez már jó jel
2015. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Telefonálj, beszélj róla!


Ifjúsági Lelki Elsősegély

137-00

ingyen hívható hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom, Invitel, T-mobile, vodafone hálózatból.

2015. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!