Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 körüli fiúk/férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 körüli fiúk/férfiak, Szerintetek ebből lehet valami még?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy fiúval. Egy éve lassan ismerjük egymást. Nagyon jó barátok vagyunk. Ő 20 én 16. Én vagyok a lány.

Elég önbizalomhiányos, nincs megelégedve a külsejével mert nem az a tipikus szépfiú forma és nem tapadnak rá a csajok. Nem volt még barátnője.

Én is ilyen vagyok csak elfogadom a társadalomban elfoglalt helyzetemet és tudom hogy nem vagyok s Fiúk kedvence. Nekem sem volt még senkim.

Sokszor elíti hogy milyen magányos milyen rossz neki stb. Meg hogy bezzeg a népszerű Fiúk minden lánynak tetszenek stb. És mindig csak vígasztaltam stb, meg írtam hogy nekem pedig nem az számít hogy ki hogy néz ki meg mennyire népszerű hanem hogy milyen a személyisége. (kedvelem a fiút de nagyon) Egyszer írta hogy kedvel. Mondtam hogy én is kedvelem meg leírtam miért stb. Aztán így egy éve beszélünk csak szóba került a szex mint téma a beszélgetéseinkben. Beszélgettünk a szexualitásról meg az ezzel kapcsolatos dolgokról. Aztán nem tudom mi lett vele, és azt írta hogy iszonyatosan kíván engem és hogy ezért ő úgy érzi nem csak egy barátként tekint rám. Nos erre én így lefagytam. Egy hogy kíván.... Kettő nem csak barátként tekint rám.... Eddig okés még felfogtam. De azt nem értem hogy miért abból jön rá hogy többnek tart egy barátnál hogy kíván??? Végülis eme beszélgetés vége az lett hogy írtam hogy nekem viszont már régóta jelent többet egy barátnál. Majd mentünk aludni.

Másnap este a szokásos beszélgetéssel telt, milyen napja volt a másiknak stb. Jól elvoltunk. Aztán a következő esték érdekesebbek voltak... Hát mi elég messze lakunk egymástól. Sajnos. Mondjuk eleinte azt mondta hogy ha lenne egy lány aki szereti már utazna is... Aztán pedig amikor azt latolgatta hogy mennyire kedvel akkor azt mondta a távolság lekuzdheto. És viszont akkor este szóba hoztam a lányt akit nem rég 'ismert' meg hogy mi újság vele. És mondja hogy semmi és hogy ő egész életére magára fog maradni és Sosem fogja megtudni hogy milyen amikor egy lány szereti az embert. Írtam neki hogy nagyon sajnálom. De én próbálom éreztetni vele ezt, de jobban jarna egy lánnyal aki szép és okos és közel van hozzá. Erre azt írta hogy igen, és hogy ő nem tehet hogy messze lakunk. Ez keltett bennem erős kételyt!

Ezért ma mondtam neki hogy döntse el mit szeretne. A lényeg hogy a vége az lett (ő mondta, nem mondtam véleményt sem) hogy maradjunk barátok aztán majd meglátjuk mi lesz.


Magyarul nem is érez többet igaz?



2015. febr. 3. 23:57
 1/9 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért és az elírásokért bocsánat de telefonról vagyok...
2015. febr. 3. 23:58
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó kifogás ez a telefon arra ha valaki nem tud írni
2015. febr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Néhány szót írtam el. Írni tudok, ne haragudj.

De inkább választ keresek a kérdésemre sem, hogy ezen vitatkozak.

2015. febr. 4. 00:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, mivel messze laktok nincs rá nagy esély.


1x majd felnősz és nem keveredsz ilyen kis helyzetekbe, és nem fgosz ilyen apróságokon rágódni, ha most még nem is érted.

2015. febr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kettes, köszönöm szépen hogy válaszoltál. :)

Igazad van.

2015. febr. 4. 00:05
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem kettes négyes bocs
2015. febr. 4. 00:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem a srác csak szájhős, nem képes azért tenni hogy legyen köztetek valami ..

Nem hiszem hogy bármit is szeretne tőled, az a fontos hogy akármennyire is fáj te már ne írogass neki, ha nagyon úgy érzi hogy mégis kellesz neki akkor megmondod neki, hogy pénteken oldja meg és valahogy jöjjön el a városodba, mert ez így neked nem okés hogy csak chateltek.. ebben az esetben ha megteszi akkor adj neki 1 esélyt, de ne szánj már rá chatpartykat mert abból tényleg semmi se lesz...

2015. febr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szeretne találkozni.

Ezen a véleményén nem változtatott. És én is szeretném ha lejönne. És megtenné csak engem nem engednek a Szüleim.

És a chatpartykat általában ő kezdi. Ő ír először.


Bár nem számít sokat... Tudom.

2015. febr. 4. 00:22
 9/9 anonim válasza:
Szerintem HA ENNYIRE SZERETED. akkor vagy valami vagy semmi.Azért figyelj oda a leírtak alapján ez egy perverz állat aki fiatal csajokra bukik,és csaj meg akar...... Ha igazán szeretne nem számítana a távolság,a barátnőm szerelme Ausztráliában lakott ami a világ másik felén van .Mégis minden 4 hetente át jött magyarba.És most van egy családjuk ,házasok 2 kisgyerek egy fiú ,egy lány és most 3. is úton van . Sok sikert!!!VIGYÁZZ VELE
2015. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!