Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal,18-25 év körüli férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal,18-25 év körüli férfiak! Eltudnátok képzelni egy 30-40 éves nővel párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Az világos, hogy sok fiatal vonzónak találja az érettebb nőket, de adott esetben együtt is élnétek vagy csak a szex miatt vonzó?
2014. aug. 15. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ismerek ilyen párt, őszintén szeretik egymást, és össze is illenek.
2014. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha újra 18 lennék el tudnám magamról :D
2014. aug. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudnek velük elkepzelni, semmikeppem sem. Maradok a sajat korosztalyomnal


25/F

2014. aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát nem hiszem...még szex téren sem...mármint tényleg van sok testileg vonzó abban a korosztályban, de csak szexre nem kéne semmilyen korosztályból...jelenleg nem hiszem, hogy lenne e olyan...de talán ha tényleg minden belső tulajdonság meg van és külsőre fiatalos...hát nagyon kicsi az esélye, de lehetséges lenne...


21F

2014. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám elképzelni, más a "zsánerem" (no offense). De el tudom, képzelni, hogy másnak ez ideális.
2014. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kolosszus22 ***** válasza:

Egy vonzó 30-assal bőven, 40 az már karcos, de mondjuk 35-ig simán. Igaz 2 évvel a korhatár felett vagyok én is.

27 F

2014. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fiatalabb nők a zsánerem, de jártam már 5 vével idősebb nővel is. Nem a kor számít.
2014. szept. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
25/f el tudnám képzelni!! 100%! nekem érett gondolkodású, komoly nő kell és 30-35 környékén úgy tűnik, hogy nagyobb eséllyel találok ilyen nőt! aztán kitudja...
2014. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!