Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után mi az a dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mi az a dolog amit biztos nem hagynátok hogy a párotoknál maradjon?

Figyelt kérdés

Pl. tv, ajándék mobil, laptop, bármilyen tárgy.

Kort és nemet is írjatok. Zöld pacsi jár.



2015. febr. 5. 16:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Van pár dolog ami nem releváns azt elnyelheti.


De személyesebb tárgyaim amikhz kötődöm biztosan nem hagynám veszni, ill. ha az illető tönretette akkor bosszút állok majd valamikor a jövőben ha módom lesz rá.

2015. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Amit felesben vennénk, abból adódnának problémák. Vegyünk példának egy 120e forintos tévét. Oké, hogy én nem nézem, de az én pénzem is benne van. Vagy a használt ár felét veszem, és az alatt valamivel fizet, akkor megtarthatja, de ha nem hajlandó, mindenképp meg akarja tartani, valószínűleg felvetném a zálog ötletét. 35-40e forint nem kis pénz, hogy csak úgy otthagyjam nála.


Éppen ezért én soha nem egyeznék bele abba, hogy valamit felesben vegyünk meg. Vagy valami legyen az enyém, legyen az én nevemen, fizessem ki egészben, vagy tegyen ő is így. A legutálatosabb dolog, mikor már ügyvédet kell fogadni, mert annyira nem tudunk megosztozni valamin.

2015. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 opened paradise ***** válasza:

Én csak két könyvemet kértem el,amit csak kölcsön adtam és már sehol sem kaphatóak.

De az is napokig tartott. Én mindent visszaadtam még aznap.

Leszámítva egy rózsát,amit rituálisan elégettem :/ :D

2015. febr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, amit ajándékba kapott tőlem az már az övé, biztos nem kérném vissza. Az én cuccomat nem hagynám nála és nem hiszem, hogy visszakérné az ajéndékokat, amiket kaptam tőle. Viszont ha valami családi (mit tudom én, pl ékszert ) 'örökséget' adna nekem, akkor azt mindenképp visszaadnám, kérnie sem kéne(bár ha kérné, akkor lehet kólintanék egyet a fejére..)

18/L

2015. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ajándékot biztos nem kérnék vissza. Kisebb értéku (pár ezer forint) tárgyat sem. Nagyobb értéku tárgyat (pl. amiket írsz, kivéve az ajándék mobil) visszakérek, ha azok kolcsonben voltak. Es végul kolcsonkért pénzt mindig visszakérek, ha nagyobb osszeg, akkor képes vagyok addig a nyakára járni, amíg vissza nem adja.
2015. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én két drágább ékszert kértem vissza, mert megcsalt a "legjobb barátommal". És csak az egyiket hordja. Én nem MÁS barátnőjének vettem az ajándékot, hanem az ÉN barátnőmnek. Lehet, hogy nem illik ajándékot visszakérni, de nem NEKI vettem az ajándékot, hanem annak, akit megismertem. És Ő meg nem az. Mást nem kértem tőle vissza, pedig rengeteg dolgot vettem neki. Azokkal azt csinál, amit akar.
2015. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!