Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Furcsa dolog odaköltözni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa dolog odaköltözni a barátnődék házába és velük élni együtt?

Figyelt kérdés

Odaakarok menni hozzájuk, de a szüleim nem akarnák hogy menjek. Nem tiltják, csak nem szeretnék. Anyám mondta, hogy Ő még nem hallott ilyenről, hogy odaköltözik az egyik fél a másik családjához....

22 éves vagyok. 180km-re lakik a barátnőm.



2015. jan. 31. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva szerintem gáz. Ha ki tudod fizetni a magad részét, hozzájárulsz a rezsihez, kajához, finanszírozod a magad jussát (mert ahogy nézem, tanulni már nem tanulsz), és a szüleinek így nincs ellenére, hajrá. De ettől én még nagyon furcsállom. Persze, én kicsit más nevelést kaptam, én soha nem tudnék együtt élni a tudattal, hogy a szülői házba költöztetem ide a barátnőmet.
2015. jan. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem hallott arról, hogy az egyik fél odaköltözik a másik családjáról.

Honnan jött az anyukád, a Marsról? :D

(nem bántásképp írtam)


Ha szerinted ez működni fog a jövőre nézve, mármint a barátnődék családja szívesen lát akkor nem látok ebben kivetnivalót, hogy odaköltözz.

2015. jan. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, ahol lehetőség van ott éljetek. Ő mit szól?
2015. jan. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez Magyarország, nincs pezó új lakásra.
2015. jan. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem az a furcsa, hogy van aki ezt gondolja hogy az a furcsa amit leírtál..
2015. jan. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak azért mondja anyám, hogy ne menjek... Én mennék hozzájuk és nem a lány ide. És igen, nincs sok lóvé, de így legalább tudunk majd gyűjtögetni mert talán kicsit több pénz marad meg mint egy albérletben ketten lennénk.
2015. jan. 31. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!