Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátomnak fényképek ajándékba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak fényképek ajándékba?

Figyelt kérdés
Csináltattam pár darab közös képet fotópapírra. Ezekből szeretnék valamit neki csinálni ajándékba Valentin-napra. Szerintetek mit tudnék belőle kreálni? : ) Nagyon fontos lenne!

2015. febr. 7. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindegy. Úgy értem kedves gesztus, de ez csak neked fontos. Ha nem olyasmit adsz neki, amire kifejezetten vágyik, vagy erotikus képeket magadról, akkor az ingyombingyom közös fotóitokból bármit is csinálsz, az lesz a sorsa, hogy udvariasan megköszöni és onnantól rá sem fog nézni.
2015. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nagyon jó ötlet, én örülnék neki :) Egy vékonyabb fotóalbumba rakd bele, írj mellé még pár sort.
2015. febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csinálj olyat hogy egy dobozba raksz héliumos lufit amire ráírod hogy szeretlek és leragasztod a madzagát a doboz aljára, a dobozba belerakod a képeket és amikor kinyitja a dobozt kiugruk a lufi belé meg bármit pakolhastz
2015. febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem adnék 'magamról' fotókat másnak, ez kicsit ilyen "tessék, szeress!".
2015. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!