Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek vele újra?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom, akivel tavaly novembertől februárig voltunk együtt, aztán szakítottunk, de nagyon jó barátság maradt köztünk. Márciusban elmondta nekem, hogy biszex, amit elég régóta tud magról, csak nem mondta..Májusban összejöttem egy másik fiúval, aki júliusban közölte velem, hogy csak azért jött velem össze, hogy elfelejtsen egy másik lányt, de nem szeret engem, és szakítani akar. Teljesen összetört a dolog, és a volt barátom (mármint az előtte levő) vigasztalt..Mostanra valahogy eljutottunk odáig, hogy bevallotta, hogy megint érez valamit irántam, és úgy érzem, ez kölcsönös...De mint mondtam, ő biszex. Nem tudom mit kéne tennem. Nem vagyok előítéletes, sem homofób, és tényleg nem zavar, hogy ilyen, de nem tudom...

2014. aug. 14. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan gyere vele össze..te is érzel iránta valamit ő is irántad..ez hogy biszex mit változtat? Amikor együtt voltatok is már biszex volt.
2014. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, szeretném
2014. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Húh, ez azért necces. szóval én azért kiakadnék, hogy amikor együtt voltunk akkor eltitkolta előlem. Ez az én személyes véleményem, de lehet néha eszembe jutna hogy szex közben most rám koncentál, vagy egy pasira. ez azért kicsit meredek. és mi van ha egyszer rájön hogy hármasban akarja csinálni? hm? te+ő+meg egy harmadik srác? mert ő ki akarja élni a biszex vágyait? mit szólnál? hogy előtted cumizna egy csávót? hát én kiugranék az ablakon. mielőtt bármit is döntenél, ezeket gondold át!
2014. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok. Az én becsvágyam nem viselné el, hogy a párom egy azonos neművel hetyegjen. A pasiktól nem féltem, hiszen én vagyok a legjobb, de a nőkre féltékeny lennék.
2014. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annak hogy bi semmi köze ahhoz, hogy téged tényleg szeret-e.. :) Szerintem adj neki egy esélyt.
2014. aug. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!