Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Halálosan szerelmes lettem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jeffthekiller666 kérdése:

Halálosan szerelmes lettem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kb egy olyan 2 hete ismerkedtem össze egy lánnyal egy fb-s rajz csoportban és nagyon ki jövünk egymással. Ugyan azok az érdeklődéseink, hasonló személyiségek vagyunk stb... Csak az a bajom,hogy nem tudom hogy ő mi érezhet irántam és nem szeretném tőle neten meg kérdezni, hanem nyíltan a szeme előtt akarok vallomást tenni,csak attól félek hogy mikor most szombaton találkozunk nemet fog mondani :'( na meg ő csak 12 én meg most márciusban leszek 14 és az anyja félti ezért ő is jön a találkára -.-" de muszáj lesz el viselnem az anyját, hogy megbízzon bennem. De a lényeg hogy még ettől is félek hogy az anyja közbe szól,hogy nem kérhetem meg, hogy legyen a barátnőm a lánya és el tilt tőle :'( Valaki segítsen, hogy mit tegyek mert már 2 hete nem alszom és depressziós lettem :'(

2015. febr. 10. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem depresszió ez, az egész mást jelent. Szimplán utolért a kamaszszerelem nevű dolog.


Figyi már, muszáj így ajtóstul a házba rontanod? Mármint az első találkozáskor nem biztos, hogy erőltetni kéne a szerelmi vallomást. Inkább ismerkedjetek meg, beszélgessetek, stb. Az anyukája is jobban meg fog bízni benned, ha nem ezzel nyitsz, hanem szépen elkezdesz "barátkozni" a lányával, átmehettek egymáshoz délután, esetleg moziba, sétálni, fagyizni...


Aztán ha már megismertétek egymást személyesen, akkor érdemes ezzel előállni.

2015. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 PearlDiver ***** válasza:

Elsővel értek egyet.

Egyébként ha 12 éves, akkor hogy lehet fent Facebookon?

2015. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első kérdezőnek: Igazad van... mindig túl hamar akarok mindent :( talán tényleg idő kell...köszi a választ :)


második kérdezőnek: attól még hogy valaki 12 fent lehet Fb-n te igen észlény -.-" (már bocsánat de így is ki vagyok + még a sok hülyeség xD )

2015. febr. 10. 19:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. Tökre megértelek, hogy türelmetlen vagy, de vedd rá magad valahogy, hogy lassíts. :) Hidd el, ha valóban egymásnak valók vagytok, akkor nem fogsz lekésni semmiről! Sok sikert!
2015. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jol nez ki az anyja akkor szabad utad van ;D
2015. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!