Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány az osztályban am...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályban am 16 vagyok ő 15 most januárban elléggé megtetszett és szerintem már szerelmes vagyok belé. Hogy szedjem fel?

Figyelt kérdés
Csak annyit tudok hogy 3 éve bejöttem neki és ez tavaly derült és van egy facebookos csoportja az osztálynak ott visszaszóltam egy csajnak mert beszólt és egyik mondat után egyik fiú osztársam írta hogy min vagyok felakadva ez a mondat után írta a lány akit szeretek hogy fogyatékos vagyok lehet hogy azért írta hogy fel figyeljek rá? UI. :Mit csináljak személyesen egyből elmondani túl erős lenne? Vagy hívjam el valahova?

2015. febr. 12. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Alúlról felfelé, vastagon bekent testápolóval az összes testnyílás eldugaszolása ajánlott, a lehetséges szemtanúk aktív bevonásával, 3D-ben, 5.1-es sóhajok közepette, reklámszünet nélkül, jogdíjak előre beszedésével, az aktus utáni távozást követő reklamációnak helye nincs...a jogerős nőgyógyász mellőzhető, szál cigi bekészít, műköröm kéretik előtte levenni!
2015. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Házi nyúlra bem lövünk barátom, ezt jegyezd meg
2015. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*nem
2015. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aranykereszt ezzel nagyon sokat segítettél de tényleg :D
2015. febr. 12. 21:29
 5/6 anonim válasza:
75%
Szemelyesen túl erős szerintem. Lehet hogy azért írta hogy felfigyelj rá vagy lehet hogy azért mert így gondolja. Szerintem beszélgess vele. Baratkozz. Aztán hivd el valahová. Ha ő is érez valamit akkor azt úgy is kifogja mutatni és észreveszed ha figyelsz. Én szurkolok nektek. Remélem tudtam segíteni picit. :)
2015. febr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2015. febr. 14. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!