Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hány évesen lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány évesen lehet egy lánynak barátja?

Figyelt kérdés
Most 14 vagyok nemsokára 15 és még nem volt barátom de egy csomó 13 évesnek már igen, szerintetek ez ciki?

2015. febr. 12. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, miért kell a másikat nézni?

Ha neked nem volt ez van.

2015. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jázi :) ***** válasza:
Tudom,hogy nehéz elhinni, de ezeket a dolgokat nem kell siettetni. Majd lesz neked is ha itt az ideje ;)
2015. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14-15 körül a normális de a mai világban ennyi idősen már a fél ország átmegy a csajokon
2015. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akár oviban is, csak nem mindegy mit csinálnak.
2015. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is 15 leszek egy hónap múlva és még nekem sem volt barátom. Nem hiszem hogy ez gáz lenne, ennyi idősen inkább szerintem az a gáz ha már annyi pasid volt hogy egy kezeden nem tudod számolni. Én várok a középsuliig, ott majd biztos összejön valami remélhetőleg:)
2015. febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
megszámolni*
2015. febr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A jó isten áldjon meg benneteket...

A párkapcsolat és barát két külön fogalom !!!

Ennyi erővel az erőszakra lehetne azt mondani hogy meglepi szex, csak mert jobban hangzik...

2015. febr. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!