Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, egy csunya lanynak, lehet valaha baratja?

Figyelt kérdés
eleg hulye kerdes tudom, de ezen gondolkozom, hiszen eleg ciki hogy a fiuk a baratnoimet nezik, de en senkinek sem tetszem...szerintetek valaha lehet eselyem a boldogsagra?
2014. nov. 20. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy olyan csúnya vagy...
2014. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem mindenki bámul feltűnően
2014. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
meg annyi hogy 14 vagyok, es kissebsegi komlexusom van, szoval 0 onbizalom.
2014. nov. 20. 17:39
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze,egy csúnya férfi személyében,ne félj mindenkinek lesz párja elöbb utobb. Nálunk melóba a takarítónőt dug.a egy pali,hát komolyan le kalappal aki ahhoz a nöhőz hozzáér. Úgyhogy ne keseredj el!
2014. nov. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Dzsusztin Bibörlik ***** válasza:
A szerintetek után nem kell vessző.
2014. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, imádlak! Én is mindig ezt szoktam csinálni :D Szerintem fogjunk össze és vadásszunk közösen az olyan kérdésekre, ahol random szavakat nagybetűvel írnak!
2014. nov. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
gratulalok 5os es 6os, hogy ennyit sikerult felfogni a kerdesembol..remelem egyszer ha segitsegre lesz szuksegetek, visszakapjatok majd.
2014. nov. 20. 19:27
 8/12 anonim ***** válasza:
igen, brutál gusztustalan embereknek is van párja. nyugi.
2014. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Küldhetsz egy képet, lehet hogy nem is vagy csúnya. Privát is lehet.
2014. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem van 2 barátnőm akik tényleg elég csúnyák és mind2-nem van barátja az egyiknek még gyereke is van.Úgyhogy lesz neked is ne aggódj hisz még csak 14 éves vagy.De az is lehet hogy nem is vagy csúnya csak te látod magad annak mivel nincs önbizalmad.Én is mindig azt mondtam hogy milyen csúnya vagyok közbe meg mások mondták hogy nem úgy van.Ha gonolod küldj egy képet szívesen megnéznélek.Ne szégyeld magad.21L
2014. nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!