Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezt hogyan kérdezzem meg tőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan kérdezzem meg tőle?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy lány,akivel jártam,de szakítottam,mert nem mûködött. Neki van egy weboldala,amit minden nap használ,és a "biográfiás" részben ott van a nevem (❤anna❤ <--így) én többször szóltam neki,hogy vegye le,mert így érthetõen elég nehéz lezárni nekem ezt az egészet. Õ azt mondta,h elfelejtette,de azóta eltelt már 2 hét és még mindig ott van... nem értem,miért hagyta ott és hogy hogyan kérjem meg,hogy leszedje,anélkül hogy bunkónak tünnék... Meg mi lehet a célja ezzel? vagy tényleg csak elfelejti?

2015. febr. 14. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért nehéz lezárni mert valami hülye weboldalán ott van a neved???
2015. febr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Fõleg azért,mert én még nem vagyok teljesen túl rajta. De légyszi normálisan válaszoljatok,erre most semmi kedvem nincsen
2015. febr. 14. 23:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem felejti el, abban biztos lehetsz.
2015. febr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!