Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lany vagyok es hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lany vagyok es hogy mondjam el egy fiunak hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Minden ott van fent

2015. febr. 16. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
"Tetszel." Miért kell ezt bonyolítani? Utána úgyis elmondod, hogy szeretnéd megismerni, stb. Mit kellene még csinálnod? Ha gondolod, szórakoztasd előtte bűvésztrükkökkel, és nyúl helyett egy kártyát húzz ki egy kalapból, amin az áll, hogy "bejövöl gecó".
2015. febr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Xddd
2015. febr. 16. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Teccő vaze.
2015. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdeményezel nála es elmondod.

Az egesz jeles hulyeseget felejtsd el mert abbol altalaba senkise ert semmit

2015. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi férfiak vagyunk és egyszerűek, nem akadunk fent azon ha csak annyit mondasz, hogy tetszel nekem! Egy nő ezen fenn akad mert "na ez a szemét is csak meg akar d**ugni" meg csak erre a pár szóra képes?"
2015. febr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek
2015. febr. 16. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!