Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány. Hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Van egy olyan szabálya hogy osztálytársakkal nem pedig nekem pont az. De már nagyon tetszik és nem bírom magamba tartani. Nem a visszautasítástól félek hanem attól hogy utána ha elmondom nem beszélne velem annyit vagy kerülne. Valami ötlet?

2015. jan. 18. 01:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

tapogasd ki hogy bejössz-e neki, ismertem ilyen helyzetben lévő embereket, 2 évig voltak együtt, ebből 1 évig titokban tudták tartani a viszonyuk, utána egyszer véletlen (megszokásból) csókkal köszöntötték egymást reggel :D

Mindenki csak nézett hogy WTF.

Szóval eleinte csak kerülj közel hozzá, esetleg hívd el valamerre, de semmiképp ne mondd ezt így direktbe el neki hogy bejön, alakíts ki olyan viszonyt hogy Ő is akarja ezt az egészet, és akkor utána lehet beszélgetni ilyenekről. Menjetek korizni, hívd el valamerre hogy kettesben lehessetek :)

Lehet el se jön, ha igen az már jó jelnek számít, sikerülhet a dolog, sok sikert!

2015. jan. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ui.: TÜRELEM!

TÜ-RE-LEM!!!!

2015. jan. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Csaó csajszi! Áll a farkam a p**csádra!
2015. jan. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a gáz ha elhívom és eljön attól félek hogy nagyon sok lenne a kínos csend. Vagy ilyenkor random jön a téma? Hogy megy ez?
2015. jan. 18. 01:52
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát nincs kínos csend.

Ha nem hajlandó beszélgetni veled tarts élménybeszámolót. Ami épp eszedbe jut beszélj róla. Bármiről. Ha ügyes vagy úgy adod elő hogy Ő érezze kínosnak ezt a bizonyos csendet (te pedig nem..), és akkor majd még ráadásul Ő akar majd témákat felhozni, neked csak bőséggel válaszolgatni kell... jaj ne aggódj már. menni fog. Más nem beszéljetek a tanárokról. Órákig lehet, osztálytársakról...stb... ha annyira nem megy a beszélgetés akkor pedig nem Ő az igazi, felejtsd el :)

2015. jan. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! 16 éves vagyok és még nem volt barátnőm (igen lehet kiröhögni) ezért vagyok ilyen bizonytalan. Állítólag nem a külsőmmel van a baj és nem is a személyiségemmel csak eddig nem voltam az a társasági ember és csak most próbálok beletanulni. Eddig csak csendes megfigyelő voltam úgy az emberi szokások ról reakciók ról gyűjtöttem a tudást. Majd valamit alkotok.
2015. jan. 18. 02:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért röhögnénk ki azért, mert még nem volt barátnőd? 16 éves vagy, semmiről nem vagy lekésve, most kezdődik még csak az élet! A legtöbb fiúnak 16-17 évesen van előszőr barátnője!
2015. jan. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

így van, szurkolok neked :)

Annyit jegyezz meg, hogy mindig azt csináld amit te magad jónak gondolsz. Írjuk itt a baromságaink, ami tetszik jól jegyezd meg, ami nem tetszik felejtsd el azonnal. Teljesedj ki. Szedj fel egy nőt és szeresd. Ne hallgass a nagyvilág szavára, mert kelepcébe kerülsz mint én-

#1 vagyok és már részeg.

2015. jan. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na ide figyelj öcskös. :D Ne hallgass ezekre a filmes tanácsokra, hogy igy hívd el meg úgy hívd el, úristen 16 éves vagy nem 30 éves film sztár.. xd És gondolom a csaj sem valami régimódi, hidd el nem jönne be ez neki, úgy hogy gyorsan verd ki a fejedböl. :D el ne hívd sétálni meg ilyen baromságok, mert mikor ki mondod, és a szemébe nézel rohadtul nagyot fogsz égni, ezt nekem hidd el. Szóval amiket az előttem szóló, vagy szólók irtak verd ki a fejedből!! és ne görcsölj már hogy félsz, biztos van facebookja a csajnak, nem kétlem hogy ismerősöd is, és gondolom már dumáltatok is, figy, nagyon sokat beszélgess a csajjal, irtózatosan sokat, facebookon is, és nem ilyenekre gondolok hogy: mit ettél ma? hátt gulyás levest. Az jó a tegnap én is. xd szóval érted. :D fő a poén, sokat poénkodj a csajjal, mindig nevettesd, ha viccesnek, és kedvesnek talál hamar beléd esik, :D ezt csináld öcsi, és ki fog alakulni ez a dolog hidd el. 16 évesek vagytok nektek ez kell. nem az a sok baromság amit előttem irtak. :) sok siker öcsi!
2015. jan. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Figyelj komam , ha jo humorod va meg kisugarzasod akkor megkaphatod , de en atgondolnam a helyedbe , hogy osztalytarsal jojjek ossze mert nekem is volt egy ilyen kapcsolatom vegul dobtam jott a nagy balhe minden lany szemebe kocsog voltam es nem mertem-birtqm belenezni a lany szemebe . Remelem megfogadod a tanacsom
2015. jan. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!