Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után, lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, lefeküdni mással? Lent

Figyelt kérdés

Szerintetek így egyszerűbb felejteni ?

Tudom,hogy neki már van más. Rosszul érzem magam miatta.. :(



2015. febr. 16. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Igen, egyszerűbb.
2015. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Gyógykúrásnak hívják és igen segít ... sokat ;-)
2015. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Attól, hogy lefekszel mással attól nem biztos, hogy jobb lesz. Inkább beszéld meg valamelyik barátoddal, hogy mit is érzel jelenleg. Hidd el az egyik legjobb érzés az, ha tudod, hogy van kivel megosztani a problémáidat.
2015. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Úgy egyszerűbb felejteni,ha eltereled a figyelmed.

Ezt teheted szexxel is,meg minden más egyéb elfoglaltsággal is.

Szóval lényegében igen,könnyebb.

Csak aztán nehogy végig a másikra gondolj.

2015. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
A ribiség még nem felejtés!
2015. febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már voltam így, hát felejteni nem ment attól hogy más lánnyal szexeltem. Azt hittem majd így láthatja milyen boldog vagyok én is aztán rájöttem ez így szánalmas húzás volt tőlem.:D
2015. febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak felületi kezelés.
2015. febr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a legjobb megoldás azonnal. Nyilván pár hónappal szakítás után azért már jól eshet egy szeretkezés, de azonnal szerintem fejetlenség.
2015. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a természeted és milyen mély volt a kapcsolatotok. Rontani nem ront a dolgokon ha szexelsz egy jót, ellenben ha erkölcsösebb típus vagy akkor talán. De ha úgy érzed belefér a gondolkodásmódodba akkor oké. Persze egyeseknél csak egy új kapcsolat vagy az idő segít.
2015. febr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Így van. A volt kapcsolat mélységétől függ. Kommersz szerelmecskénél jó lehet, de igazi mély gyász esetén csak hátráltat, és előbb-utóbb visszaüt, ha nem éled meg a veszteség érzését.
2015. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!