Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés
Beszétem a barátommal, hogy már nem érzem azt, mint régen, viszont ő még mindig teljesen szerelmes (2éve vagyunk együtt). Abban állapodtunk meg, hogy még nem döntünk, hogy szakísunk, alszom rá egyet. Most viszont hiányzik, de nem tudom hogy azért-e, mert igazából szeretem, vagy csak a hiányát érzem. Mit tegyek?

2015. febr. 15. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ket ev utan erzed ezt, az mar regen rossz.. Ne huzd az idejet szegeny fiunak. Szerintem ha most ez jar a fejedben, kesobb csak rosszabb lesz..
2015. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, ha már ez a kérdés megfogalmazódott benned, akkor halott ügy.
2015. febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
És mit tettél a kapcsolatért? Nem lábszéttevésre gondolok.
2015. febr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már most azt érzed, hogy hiányzik, akkor az szerintem még bőven szerelem. Lehet, hogy most épp egy gigantikus nagy mélyponton vagytok, és tény, hogy innen nehéz lesz helyrehozni, és ehhez mindkettőtöknek majd tennie kell, de közel sem lehetetlen.
2015. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!