Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már régóta beszélgetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már régóta beszélgetek egy lánnyal, aki nagyon tetszik nekem, ő pedig nagyon jófejnek tart, de tőle hallottam Valentin napkor, hogy nem randizik főiskoláig. Ha nagyon szép, okos, kedves, jó humorú, és randazni szeretnék vele, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Mindketten 16 évesek vagyunk, évfolyamtársak, együtt van angol óránk.

2015. febr. 17. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd el sétálni, kajálni vagy bárhova. Nem muszáj randinak nevezni. :D
2015. febr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak hogyha így folytatom, akkor örökre barátok maradunk :
2015. febr. 18. 07:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazság szerint a szobatársaim azt mondják másnál kéne próbálkoznom, de én vele szeretnék lenni.
2015. febr. 18. 14:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem próbálkozol nála utána bánhatod. Nem gondolod?

Szerintem próbálj közeledni felé. :)

2015. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már ma elvittem volna sétálni, csak egész délután tanult :\ Ezért is nem akar kapcsolatot, mert karierre próbál koncentrálni.
2015. febr. 18. 21:39
 6/6 anonim ***** válasza:
óh :(
2015. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!