Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudhatom meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatom meg hogy igazán szerethet-e hogy télleg szeret?

Figyelt kérdés
Sokszorb kidobott visszafutottam utána mivel hivö vok nekem az anál is nagy dolog meg az orál petting van ésbele mentem abba is de ,Lány létemre én vok oda nagyon érte,látszik is rajtam,ö meg olyan mint ha csak játszana velem,megkihasznál ,folyton ezt kérdezi tölem akkor nem szeretsz ha nem meek bele ebbe.privátot is irjatok segítsetek mit tegyek nagyon rossz érzés

2015. febr. 17. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

illumine patri et fili spiritu sancte. Amen.


Menj aludni.

2015. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 piriiiii ***** válasza:
Ha megmutatod neki a helyesírásodat, és továbbra is szóba áll veled, akkor imád!
2015. febr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attol függ miota vagytok együtt. Masrészt ha ō ugy dönt hogy vége akkor ne keresd tarsd tiszteletben a döntését. Te is döntötél a hazzasàg utani szexrol, döntöt ö is kettötökrōl akkor tarsd tiszteletben.
2015. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia:)

Küld el légyszíves privátba és meséld el egy picit részletesebben. Segítek:)

2015. febr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!