Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerinttetek egy 19 eves fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinttetek egy 19 eves fiu es egy 35 eves nö elhet egyutt igaz szerelemben? Soknak gusztustalan? Elfogadhattatlan?

Figyelt kérdés

2015. febr. 17. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:

fura.bocs.

nem tudom,hogy egy felnőtt nő,mit akar egy jóformán tinikorból kilépő fiútól.


ettől függetlenül...ők tudják.

2015. febr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

anyad lehetne, van olyan nő aki 16 evesen szult már

10 év múlva 29 leszel,a kedves barátnőd 45

nem hinném hogy olyan vonzó lenne már egy majdnem 50es nővel mutatkoznod 29 évesen amikor a haverok még a 20 éves csajok után futnak

lehet most érdekes amikor még a 35ös is csúcson van külsőleg de néhány év múlva ez megváltozik

2015. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem az !

Az már igazi nő,az már tud valamit,nem kis takony,vihorászó rbanc !

2015. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
engem nem a kulso erdekel, inkabb az hogy neg tudunk beszelni mindent ...
2015. febr. 17. 22:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem gusztustalan en 18vagyok es idosebb baratnoim szoktak lenni. 19, 25,27 de volt 15eves is.
2015. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért sokszor szánalmas amiket írkálnak ezen az oldalon..

"16 évesek már gyereket szülnek". De ha egy 14-15 éves lány összejön egy huszonévessel vagy harminc akkor mindenki háborog mert kislánynak számít?? Nincs ezzel gond csak sem az ami a valóságban történik lányoknál,fiuknál, sem az amit önmagatok ellen mondotok támasztja alá a tanácsotokat,tapasztalataitokat.

Kérdezőnek: Egyáltalán nem gusztustalan. 10-15 év elég gyakori párok közt. Ha rövid-ha hosszútávú dolog,ha a szíved azt mondja kell, akkor ne tagadd meg. Mert megöregszel,meghalsz, azt elgondolkodhatsz azon hogy megérte e feláldozni a boldogságodat azért hogy elfogadjanak az emberek.

2015. febr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolso vallaszolo koszonom en is igy gondolom ha vele boldog vagyok akkor nem erdekel mas velemenye el kell fogadnia ezt mindenkinek az en eletem nem mase
2015. febr. 18. 09:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha képes vagy érettebb ésszel gondolkodni, elfogadható. DE ez azért nem ilyen egyszerű sok minden közre játszik. Arra ügyelj, egy ilyen komoly nőhöz gyerekes viselkedés nem való.

Miért lenne gusztustalan? Hetero vagy, nem?

Semmi gond azzal ha idősebb nő tetszik és úgy érzed erre van szükséged, de a korod az tényleg elég meredek. max. ha legalább mondjuk 26 lennél az már elfogadhatóbb lenne, no meg rendelkeznél önálló keresettel. No meg ott vannak a szüleid azok még mit fognak szólni hozzá... Tehát, neked épp csak most kezdődik a felnőtté válás ő meg már igencsak közelít a 40-hez.

Tehát nagyon sok tényező/akadály van. Ha úgy érzed megoldható akkor hajrá!

2015. febr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
dolgozom mar egy eve es o is ezzel gond nem lenne csak en attol felek hogy a haverok es az ismerosok rolam dumalnanak
2015. febr. 18. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!