Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Próbálkozzak vagy hagyjam örökre? Meddig várjak? Reménykedjek egyáltalán? Nagyon gusztustalan amit "tettünk"? A barátság tényleg ennyire fontos a fiúknál?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki már 10 hónapja oda van értem, elvitt étterembe, közös programok, együtt alvás stb., de én már az elejétől kezdve mondtam neki, h kizárólag barátok, és semmi több, mert nem az ideálom, és nem tudok beleszeretni, csak kedvelni mint embert. Sajnos illuminált állapotba lefeküdtünk, amíg meg is bántam. Közbe természetesen megismertem a barátait, haverjait. Gyakran veszekedtünk, és az egyik barátjának mindig elsírta a bánatát, persze úgy h Ő "dobott ki" engem, ami azért is fura, mert együtt sem voltunk. Mióta ismerem azóta hajtogattam neki, h ez nem lesz soha több mint barátság, de mai napig nem értette meg. Ez a bizonyos legjobb haverja pedig egy mámoros éjszakán azzal állt elő, h menjek át hozzá. Átmentem, semmi nem történt csak beszélgettünk, és simogattuk egymást, rá 1hétre én kerestem h átmehetnék e, ez volt a 2. négy szem közti találkozásunk, aztán rá 1 hétre megint összefutottunk. A hetek folyamán elkezdett valami fura érzés eltölteni, és rájöttem én beleszerettem. Utolsó alakalommal elmondtam neki, amire azt a választ kaptam, hogy nemakar bűntudatban élni, meg h várjunk még egy kicsit ezzel amíg lecsillapodnak a "hódoló" érzelmei, meg hogy fiatal vagyok hozzá, és Ő komoly barátnőt szeretne, ezt mind teljes mértékben megértettem, mivel igaza van. A srác 32, én 21 vagyok. Annyit érdemes tudni még Róla, hogy volt egy 7éves kapcsolata ami csúnyán ért véget, és még mindig szomorkodva mesél róla, ez volt 9éve, azóta nem ismerkedik, és csak pár hetes viszonyai voltak.

2014. jún. 4. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:

hát ez szörnyen hosszú lett.

hagyd a csudába, úgy igazán jó ez már úgyse lesz hidd el nekem. keresel egy dizájnos gyereket belehabarodsz és vígak lesztek mint a díszléc az Ikarus oldalán.

19F

2014. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nézzük csak: van egy srác, csak barátok vagytok, ami de te azért együtt alszol vele, pedig valószínűleg valahol sejted, hogy ez csak olaj a tűzre, mert ő nyilván többet érez. Később még szexeltek is, persze csak mert ittatok, és ez komoly mentség ugye.

Utána szintén bemámorozol és mikor az egyik haverja felhív a lakására, te teljesen természetes módon belemész. Ott aztán megy a simogatás, tapogatás, de persze seeemmi komoly.


Meg kell mondjam, ebből mindennek tűnsz, csak komoly, felelősségteljes, értelmes felnőtt embernek nem. Még csodálkozol, hogy nem biztos benne a srác, hogy alkalmas vagy egy komoly kapcsolatra?

2014. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
HAGYD.
2014. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hosszútávon éveket fogsz elvesztegetni vele kapcsolatban. Éveid telnek majd el a semmire alapozva amiből semmi sem lesz végül.

Jobb ha hagyod.

2014. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Költőnő? ***** válasza:
nekem az a véleményem, h te kegyetlen vagy
2014. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még nemigen voltam így, hogy beleszeressek valakibe, főleg nem ilyen lehetetlen helyzetbe, nem a teste vagy a pénze miatt alakult ez így ki, megfogott a jelleme, és megakarom ismerni jobban, de tehetetlen vagyok. Lehet hogy igazatok van, hogy azzal amit tettem nem tűnök senki szemében alkalmasnak bárminemű kapcsolatra, és hagynom kéne, de úgy vagyok vele, hogy okkal találkoztam a másik sráccal, és késöbb okkal ismertem meg a haverját, minden okkal történik.
2014. jún. 5. 14:29
 7/8 anonim ***** válasza:

(általános tapasztalat:

mindenki tojik rá ki mit ír itt és a saját feje után megy. És ez talán így van rendjén :)

2014. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ne fuss olyan kocsi után, ami nem vesz fel!! Többet érdemelsz, légy erős, egy kapcsolat többnyire akkor sikeres ha nincs egy harmadik a háttérben.

Légy erős és zárd be az ajtót mögötted.

Sok szerencsét.

2014. aug. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!