Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes ennek tudatában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ennek tudatában ismerkedni? Ti ismerkednétek vele?

Figyelt kérdés
Szóval beszélgettek egy lánnyal de ő szerelmes egy másik srácba. Mondtam neki akkor felesleges tovább beszélgetnünk. De azt felelte rá hogy de már nem beszélgetnek le sz*arja őt a srác. És őt sem érdekli már a gyerek. Azonban én sem vagyok valami tiszta , benne vagyok egy barátság-extákkal kapcsolatban. Ahol azért szeretem is azt a lányt. Ti így ismerkednétek tovább?

2015. febr. 17. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez akár egy szép argentin szappanopera nyitánya is lehetne.
2015. febr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hú..azanyja
2015. febr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze.

Szereti, de van puncija s ha jó vele lenni.... u see.. ? Amíg nincs gebasz hajrá.

2015. febr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hajtsd-hajtsd-hajtsd.

De ne építs rá..!

2015. febr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kalamár Tamás irigyelné ezt a sztorit, ilyen talán még a barátok köztben sem volt :D

Amúgy, a kérdésedre válaszolva: ha szexet akarsz, érdemes, ha komolyat, akkor hagyd a francba, ami hazugságokkal kezdődik, nem lesz jó vége.

2015. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hazudott őszintén le el mondta az elején. :)
2015. febr. 18. 14:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, ne érdemes. Mindenki maradjon az első, semmitérő kapcsolatánál, nehogy a végén véletlenül boldog legyen ebben az életben.
2015. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!