Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezekből a dolgokbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezekből a dolgokból lehet arra következtetni, hogy nem szeret igazán? Nem tudom, mit tegyek

Figyelt kérdés
A barátommal csak heti 1x tudunk találkozni, ha együtt vagyunk akkor érezteti a szeretetét, mondja is h szerelmes belém, stb. Viszont mikor külön vagyunk akkor alig keres, van, hogy napokig nem beszélünk, vagy nem válaszol, ha írok valamit. Sok dolga van tényleg, de azért minimális kommunikáció lehetne, hogy kivel mi van. Szerintetek nem szeret igazán? Mit tegyek? :/ 18/L

2015. febr. 20. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak ránősz a nyakára.
2015. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáljatok meg többször találkozni és ha beszéltek beszélhetnétek mondjuk skype-on de már facebookon is van videóhívás valamint különböző telefonos alkalmazásokon is. Nem mondanám azt, hogy nem szeret csak lehet hogy nem szeret neten beszélni. Nekem is van egy fiúbarátom akivel élőben órákat is tudunk beszélni mindenféléről de neten pedig egy-ét szó, mert azt mondj hogy inkább felhív vagy átjön mert szerinte az hogy látja mit írok olyan kifejezéstelen..
2015. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ő fel se szokott hívni, csak nagyon ritkán :/
2015. febr. 20. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom ha gondolod írj pivátba!:)
2015. febr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!