Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El szeretnék felejteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szeretnék felejteni egy reménytelen szerelmet. Hogyan? 14/L

Figyelt kérdés

2015. febr. 21. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki emberek közé, és csinálj valami nagyon aktív, tevékeny dolgot. Például sportolj.
2015. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne! :DD
2015. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Keress egy másikat srácot.

Tereld el a figyelmedet róla, pl. olvass el egy könyvet stb.

2015. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gyere hozzám, segítek.


65/F

2015. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, kinövöd.
2015. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem fogom kinőni, mert imádom és mindig csak rá gondolok. Nekem ő az első szrelmem és nem fogom elfejteni. Mindig ott lesz az emlékeimben csak az a rossz, hogy nem láthatom már sokáig, mert elballagunk.

Annyira jó lenne megöleleni.

2015. febr. 26. 18:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Pedig nyugodtan elhiheted, hogy hamar túlleszel rajta. Mindenki volt 14, és mindenki azt hitte, örökké tart majd a szerelme.
2015. febr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igazából nem biztos hogy valaha is elfelejted, vagy hogy kellene. De az élet megy tovább, ő pedig egy szép, idealizált képként megmarad emléknek. Vagyis nem leszel bele reménytelenül szerelmes, de az könnyen meglehet, hogy a későbbi kapcsolataidban is (akár tudat alatt) őt keresed majd...
2015. febr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Ettől félek, hogy mindig őt akarom, keresem majd.

És tudom furcsán hangzik, de 3 éve szeretem és mi alsóban "jártunk", de azt nem lehet annak nevezni.

2015. febr. 27. 14:32
 10/11 Mrebeka válasza:
Kedves kérdező! Pont ugyanebben a helyzetben vagyok csak mi nem jártunk alsóban. Képzeld én szeretem őt és nagy valószínűséggel ő is szeret engem( csak túl félénk a srác-de nagyon) Sokat szenvedtem miatta de nem olyan régen úgy döntöttem, hogy megpróbálok továbblépni és azóta ő kezd közeledni felém. Egyszerűen ilyen nincs-gondoltam. A lényeg: szerintem nagyon sokan vagyunk ilyen helyzetben. Ezt az időszakot szerintem nem lehet elfelejteni csak valahogy túl élni. Amúgy képzeld én felelsz vagy mersz játékban meg is öleltem-azóta csak ilyen dolgok járnak a fejemben. Nem tudom mikor szabadulunk ezektől de talán ha nem egy középiskolába mentek és megismersz majd új fiúkat akkor túlteszed majd magad rajta. Reméljük a legjobbakat!
2015. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!