Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hisztek benne, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek benne, hogy egy fiatal kis 14 éves szív is érezhet igaz szerelmet?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja, hogy fiatal vagy és azt se tudod mit érzel, pedig igen is tisztában vagyok vele, hogy iazán szeretem. Ő nem szeret viszont, de tudja, hog megőrülök érte. Mégis van, hogy fájdalmat okoz. Szóval ti hisztek benne?

2015. jan. 10. 17:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én igen !
2015. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
36%

Mivel fiatalabb az ember annál hajlamosabb összekeverni a szeretet a szerelemmel,ezzel nincs is gond,csak Te még most vagy abban a korban,amikor gyerekből tinivé alakulsz mind testileg,mind lelkileg.

Te is észre fogod venni azt,hogy amit most érzel,azon pár évvel később csak mosolyogni fogsz,hogy milyen butus is voltál :)

Mindenkivel előfordul ... :)

2015. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%
Minél*
2015. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
igen
2015. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
33%
Nem.Tapasztalat.Azthiszi az ember hogy tudjamit érez,de nem igaz
2015. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%
Pedig igenis érezhet szerelmet, de még milyet! Én 30 éves elmúltam, van férjem és kicsi gyerekeim, de emlékszem még a tiniszerelmekre, amikből persze nem lett semmi, de biztos vagyok benne hogy akkor, ott, annyi idősen, halálosan, igazán szerelmes voltam. Persze végül egyik sem volt a nagy ő, aki végül a férjem lett, de az egy dolog, egy másik meg, hogy az ember mit érez, és szerintem pont tinikorban vannak a leglángolóbb, mindent elsöprőbb szerelmek. Később az embernek már más is számít a párjában, az életben, nem csak a rózsaszín köd, mint fiatalon.
2015. jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy szeretem és, ha elemgyek a suliból mivel nyolcadikasok agyunk félek, mert nem fogom többé látni és az egy szenvedés lesz.
2015. jan. 10. 18:50
 8/23 A kérdező kommentje:
*vagyunk
2015. jan. 10. 18:50
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmeket mindenki érezhet. Az, hogy ez nem igaz szerelem azt jelenti, hogy gyorsan elmúlik majd. Az igaz szerelem az amikor jóban rosszban éveken át kitartasz valaki mellett. Amikor áldozatokat is tudsz hozni. Persze, hogy úgy érzed, tudnál hozni áldozatot. De az igazi próba az amikor a hétköznapi életben kell olyan döntéseket hozni amiket esetleg nem szeretsz, de megteszed a másikért. Bonyolult ez. A korod miatt ezt inkább csak fellángolásnak nevezném és az idő adja meg a választ.
2015. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Amióta ismerem szeretem. Ötödikes korom óta vagyis 3 éve szerelmes vagyok belé.
2015. jan. 10. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!