Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebből szerelem lesz vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből szerelem lesz vagy barátzóna?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel nagyon jókat szoktunk beszélgetni Facebookon. Nagyon bír és szeret velem beszélgetni ezt mondta. Tegnap rázúdítottam, hogy szeretem, mondta, hogy még erre nem áll készen mert napokban szakított a pasijával (és ez igaz). Ma megkérdeztem, hogy nem haragszik e..És azt mondta, hogy nem haragszik és örül hogy elmondtam neki, és azóta folyton rám ír :) meg már megbeszéltünk egy sétát és szívesen eljön velem.


Ebből szerelem lesz vagy barátzóna?


16/F



2015. febr. 22. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Lesz
2015. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
? :D
2015. febr. 22. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellet volna el mondanod neki. Mivel nekem is pontosan ugyan úgy indult , ahogyan neked nagyon kemény dolog lesz meg szerezni. De gondolj bele , ki fog téged használni hiszen te leszel a lelki szemetes ládája. Plusz könnyeben túl teszi magát , ha közben valaki csapja neki a szelet. Azt mondom neked maradj tökös , legalább szexre menj és úgy van remény.
2015. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerelem.
2015. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
remélem a csaj olvassa a kérdést és rájön hogy milyen retardált vagy aztán barátzóna
2015. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!