Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Te vagy a legjobb barátom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Te vagy a legjobb barátom és nem akarlak elveszíteni egy rosszul sikerült kapcsolattal. " Ötlet? Ez nem barátzóna, ez más.

Figyelt kérdés
Legjobb barátomról van szó, aki lány (igen, pedig fiű vagyok). Kiskorunk óta ismerjük egymást. Mindig együtt hülyültünk, ha padlón voltunk valami miatt mindig számíthattunk egymásra. 15 éves korunkban mikor elkezdtünk érdeklődni a szexualitás felé bevallom ki is próbáltunk egy-két dolgot (de semmi szex, csupán tapogatás, ujjazás, kiverés). Mindig azt beszéltük, hogyha érettebbnek érezzük magunkat 1-2 év múlva összejövünk (igen nem akartunk még 15 évesem kapcsolatot). Teljesen abban a tudatban voltam, hogy ez be is fog következni. De már 18 évesek vagyunk és mikor rákérdeztem, hogy mi a helyzet, ezt a választ kaptam. Kérdeztem, hogy nem szeret vagy nem vonzódik, de ő azt felete, hogy nagyon, de ez más miatt nem lehet. Neki mindig is kell egy nagyon jó barát, aki bizalmas és titoktartó, de nem szeretné, hogy összevesszünk és tönkre menjen a barátságunk is, mert abba beleőrülne. Hogyan mondhatnám el, hogy ilyen sosem történne, mert én a végsőkig kitartok mellette és egyszerre lennék a legjobb barátja, partnere lelki társa. Sok dolgot próbáltam már, sikertelenül. Ötlet? A keress mást meg hasonlóak nem megoldás, mert egyikünk sem akar. Trollok kíméljenek! Köszönöm.

2014. aug. 17. 02:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy amit nyerhettek, az sokkal több, mint amennyit veszíthettek.

Mi a rosszabb? Pofára esni, vagy egész életedben vágyakozni, és a végén megbánni, hogy meg sem próbáltátok?

2014. aug. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akar veled összejönni,mert nem tudna rád ÚGY nézni és máshogy elképzelni a kapcsolatotokat. Törődj bele, lehet tényleg jobban jártok így.
2014. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem az első válaszra hallgass... velem is volt ilyen és nagyon megbántam h nemet mondtam...
2014. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!