Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarom elrontani! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elrontani! Hogyan tovább? Most annyira boldog vagyok, hogy együtt vagyunk, csak nem akarom hogy tönkremenjen!?

Figyelt kérdés

szóval, helyzet az, hogy nagyon szeretek egy lányt...ő meg nemtudta h mitérez, viszont tegnap megkérdeztem, és hát igent mondott arra, h járjunk!!! előtte is kérdeztem már, de azt mondta gondolkozik rajta!! Szóval most együtt vagyunk, viszont nagyon de nagyon nem akarom elveszteni őt....légyszi segítsetek!!!

Mitől mehet tönkre egy kezdődő kapcsolat?

Miket tegyek, hogy egyre jobban "szeressen", vagy nemtom hogy fogalmazzam meg?

Mit csináljak, hogy ne legyen unalmas a kapcsolat?

Meg tanácsokat még ha tudtok mondani!

Hálás köszönetem mindenkinek! :) :( :)



2015. febr. 23. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Mitől mehet tönkre egy kezdődő kapcsolat? Hogy ha rugózol rajta.
2015. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt hogyérted? o.O
2015. febr. 23. 20:33
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
#1es ùgy érti, h hùzzál a barátnődhöz, gyk helyett.
2015. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ő is azt érzi, hogy ezen kattogsz, az a legjobban induló kapcsolatot is hazavághatja.

Egyelőre az a fontos, hogy élvezd a társaságát, ezt mondd is meg neki, és tegyél róla, hogy ő is jól érezze magát veled. Vidd randizni, nézz utána jó randiötleteknek. Figyelj arra, amit mond, onnan merítheted a legjobb ötleteket.

2015. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi *-* :)
2015. febr. 23. 20:45
 6/7 A kérdező kommentje:
remélem még jönnek válaszok, 3. köszi :)
2015. febr. 23. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Tönkre mehet attól hogy kérdezni kell hogy jártok e. És igazából ezt vele is megbeszélhetnéd. Mik a terveitek, miben akartok változni, miben lenne jó változtatni. Viszont ha tényleg ennyire nem jönnek ezek maguktól, akkor például érd el hogy bízzon benned, legyél ott mindig neki, és a mindiget mindigre értem, éjjel, nappal. Lepd meg őt sokszor, spontán találkozások, amikor nem számít rá, virág, de akár egy séta közbeni szorítás/ölelés. Most még nem akadály, érezze hogy szereted, a beszédedben, a viselkedésedben, az érintésedben.
2015. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!