Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyit vagytok külön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit vagytok külön a pasitoktól? Vannak külön programok? Vagy mindent együtt csináltok? Valamiért én úgy érzem, hogy mindent együtt kell csinálnunk.

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen barátnőtől mentsen meg az ég, aki a WC-re nem tud elmenni nélkülem :) Számomra ez taszító tulajdonság, de biztosan van rajtam kívül millió-millió férfi, akinek meg tetszik, ha a munkán kívül sülve-főve együtt vannak a barátnőjükkel.
2015. febr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi alapvetően sokat vagyunk együtt, ő is ragaszkodik hozzám, én is hozzá. Egyikünk sem éli meg nyűgként hogy egymás társaságában vagyunk, pedig már több éves a kapcsolatunk. :) Akkor sincs probléma, ha napokat kell távol tölteni egymástól, tehát tudunk egymástól függetlenül is létezni. Van hogy külön programokra is járunk, egymás nélkül, de olyan ritkán van. :)
2015. febr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak nekem az a baj, hogy a pasi minden hétvégén menne bulizni/inni. Én meg nem, csak néha. És pl. most hétvégén is meg volt beszélve, hogy ez az én hétvégém lesz és azt csinálunk amit én akarok. Aztán szombaton kiderült, hogy a barátja szülinapja van, tehát menni kell, el is mentem vele. De utána valaki még hívta máshova bulizni, oda meg nem lett volna "kötelező" menni és mégis elment és meg lehettem otthon egyedül éjjel. És minden hétvégén ez van, hogy neki mennie kell valahova.
2015. febr. 23. 10:50
 4/12 A kérdező kommentje:
És akkor még a fejemhez vágta, hogy én "rövid pórázon tartom", mert nem mehet oda és akkor amikor akar. Pedig én nem mondtam egyszer sem hogy ne menjen, csak nekem rosszul esik, hogy ő állandóan menni akar, ahelyett hogy velem lenne. Én sem akarok állandóan otthon ülni, nem erről van szó. Ő meg azt mondja, hogy miért baj az ha egy héten egyszer elmegy bulizni a haverjaival. Nem tudom mit gondoljak...
2015. febr. 23. 10:52
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyébként jól megvagytok? Jó a kapcsolat? Hasonló az életritmusotok? ( hétvégi bulizást leszámítva) Megbíztok egymásban? Vannak közös terveitek? Ezeket csak azért kérdezem, mert ha teljesen elérnek mint az igényeitek, mint az arra való igény, hogy mennyi időt töltsetek együtt, akkor érdemes lenne leülni, és átbeszélni ezt a kapcsolatot. Ha az egyik fél nem tud/akar kompromisszumot kötni a másik fél kedvéért, akkor ott már szerintem alapvető baj van egy kapcsolatban. Vagy érzelmi vagy egyéb... Szerintem beszéljetek egy nyugodt pillanatban, és mondd el neki őszintén hogy mi nyomja a lelked.


2es voltam. :)

2015. febr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezen kívül végülis igen, szex jó, meg ilyen dolgok is. Annyi, hogy amikor felteszem neki a kérdést, hogy ő hogy képzeli el a jövőjét, ő kb. ilyen bulizósan, én meg család, gyerek. És már 26 éves vagyok, ő meg 36, és vágyom családra és gyerekre. De ő meg azt mondta, még nem.
2015. febr. 23. 11:02
 7/12 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki százszor, hogy nem értem miért érzi kötelezőnek hogy mindig mennie kell. Látom a szemében az "őrületet" amikor buliról van szó, hogy menni kell, és nem értem, hogy ez miért olyan fontos. És azt mondja, hogy ő csak a barátaival akar lenni. Mondom nem lehet velük nappal találkozni? Tudom hogy nem erről van szó, hanem a buli a fontos.
2015. febr. 23. 11:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Ő még élni akar, te pedig stabil családi életet szeretnél. Az alap különböző, emiatt lázad, mert ő még menne, szórakozna, bulizna... A saját válaszodban leírtad a probléma forrását. Nem egy a jövőkép, nem egy az elképzelés. Most ebben az esetben 2 dolgot tehetsz: kivárod hogy kitombolja magát (lehet évekbe fog telni), és ráadja a fejét arra hogy lenyugodva hasonló jövőképet alkosson mint a tiéd, vagy pedig elbeszélgetsz vele, és megkérdezed tőle, hogy mik a tervei veled, és mit is vár ettől a kapcsolattól?... ismét 2es voltam.
2015. febr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megtörtént ez a beszélgetés. A válasza: nem tudja, lehet, bármi megtörténhet...
2015. febr. 23. 11:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet azt fogod gondolni hogy negatív vagyok,de a rövid véleményem az ilyen válaszról a következő: hiteget.

Tudja hogy mellette maradsz, nem marad egyedül. A kérdés csak hogy komolyan veszi ő a kapcsolatot? Komolyra tervez? Komolyan vesz téged? Mert ha nem, akkor lehet nem ő a te embered.

2015. febr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!