Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Legjobb barátságról szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátságról szerelem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány, akivel már legalább 4 éve nagyon jo barátságban vagyunk - a legjobb a barátom.

Az utóbbi nehány hónapban valahogy máshogy néztem rá, mint ahogyan eddig - szerintem többet érzek iránta, mint barátság !


Nem tudom, mi tévő legyek! Nem tudom, hogy ő viszonyozná-e ezt az érzést. Szokta mondani nekem, hogy szeret, meg hogy én vagyok neki az egyetlen, de ezek után mindig hozzátette, hogy mint barát.

Megbízunk egymásban, keressük egymást, meg egy idő után nekem mar nagyon hiányzik, meg ő is azt mondta, hogy en is neki...


Nem tudom, mit tegyek. Elmondjam neki?


Multkorában elmondta, ki tetszik neki... Ilyenkor inkább hagyjam az egészet? Vagy mondjam el inkább neki?


Nem szeretném, hogy a barátságunk menjen erre az egészre!


Nagyon köszönöm! 15/F



2015. febr. 24. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Haver, nem akarlak elkeseríteni, de ez megszokott, hogy a pasik beleszeretnek a lányhaverjukba.


A lányhaver viszont ezt általában nem viszonozza, mert ő csak barátként tekint rád. Aranyszabály: Ha barátként bánsz vele, akkor barátként is fog tekinteni rád.


Persze fel lehet kelteni benne a vonzalmat, de ahhoz meg kell változnod. Addig nem biztos, h össze fog jönni veled

2015. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
ha félsz, hogy rámegy a barátságotok, akkor gondolj arra, hogy már így is ráment, mert beleszerettél és róla fantáziálsz. ezt te ne nevezd barátságnak, mert csak magadat csapod be. jelenleg te bele vagy zúgva, legyél férfi, és vidd el valahova, mond el neki. ha nagy játékos vagy, akkor eladod magad szépen hosszú munkával úgy, hogy ő szeressen beléd, de ehhez azért az is kell, hogy jobban nézz ki mint egy csöves.
2015. febr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Elmesélném az egyik lehetséges női reakciót:

5 év után a legjobb barátom bevallotta,hogy szeret. Számomra rendkívül fontos volt, viszont akkor (15 évesen) becsapva éreztem magam, ő akkor 19 volt. És fiatal voltam, és ha most tehetném,akkor nem úgy döntöttem volna,hogy megszakítom vele egy időre a kapcsolatot. Ezt a mai napig bánom.

1 évvel később beszéltünk ismét. Megpróbáltuk. :)

Én is, hozzád hasonlóan, nagyon féltem attól,hogy elveszítem a legjobb barátomat,akire mindig számíthattam, akinek mindig segíthettem,ha szüksége volt rám, akivel mindig ott voltunk egymásnak.

Egy ideig még próbáltam magam meggyőzni arról,hogy nem fogok beleszeretni - mintha ezt el lehetne dönteni :D -, és amikor bevallottam magamnak,hogy én is szerelmes vagyok belé, akkor felszabadultam, és életem legjobb nyarát éltem át. :)

Azóta is egy párt alkotunk. :) (20L)


Arra számíts,hogy egy vallomás mindent megváltoztat.

2015. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg meg kell változnod , tökösnek kell lenned. Nagyon nehéz lesz , én is át mentem azon amin most te. Fel kell hogy keltsd ennek a lánynak , az érdeklődését hogy férfiként nézzen fel rád. Erre a megoldást neked , kell hogy meg találd. Tapasztald meg a saját bőrödön. De azt el mondhatom neked hogy nekem egy barátság-extrákkal sikerült össze hoznom. Később szerelmes is lett belém , de ehhez nagyon sok idő és türelem kellet.
2015. febr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors válaszokat !


Igen, ez megváltoztathat mindent...


Egyébként nem barátság-extrákkal lenne a cél, mivel ő sem , és en sem vagyok olyan, mint az ilyen 'na kinyírom az anyám, meg lázadok mindenki ellen' kategóriák, hanem a normális, találkozzunk személyesen típus.

De gondolom tudjatok, mire gondolok itt :)

2015. febr. 24. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:

az én történetem

magányos voltam, és nem nagyon tudtam elmenni sehova, vidéken semmi nincsen, az utcán csak olyan lányok voltak, akiknél semmi esélyem nem lett volna, ezért inkább jöttem az internetre, megismertem egy lányt, tetszett, elbeszélgettünk, kics it távol volt, ezért vártunk a találkával. ő rengeteget tanult, és unatkoztam, ezért egy lány barátot kerestem az interneten, és jóban lettünk, de csak barátság maradt, mert volt "barátnőm"

később mikor úgy döntöttem, hogy hülyeség volt ezért a csajért bármit is tenni, akkor megszakitottam mindent vele, és nagyonnagyon jó barátom lett az a lány. nálunk egyszerű volt, mert csak elmondtam az érzéseimet, és annyi, megbeszéltük ha nem jön össze, akkor azt mondjuk hogy nem történt semmi, és ugyanúgy barátok leszünk

neked sincs más megoldásod, mert ha nem vallod be neki, akkor mindig ezt fogod bánni, igy bármi történik, legalább lezárt akta lesz számodra

az hogy kimondja neked hogy szeret, az azt jelenti hogy tetszel neki, és többet is el tudna képzelni veled, mert igényli a törődést, és jól esik neki ezt mondani, ezt a szerelmesek érzik igy :)

attól még hogy tetszik neki vki, az nem jelent semmit, lehet hogy mivel veled eddig nem jött össze, ezért megpróbál vki mást, mert vágyik vkire vagy nemtudom :)

2015. márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Az élet rövid, ritkák az igazán érzelmes pillanatok. Ha pedig valakit szeretsz, azt mondd el neki, bármi is lesz a vége. Neked is megkönnyebbülés így vagy úgy, hidd el. 29F
2015. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!