Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Hogy enyhitsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy enyhitsem a hiányát?

Figyelt kérdés

A barátom mostanába elég sokat dolgozik, és amikorhazaér, akkor szoktunk együtt kockulni (én is kocka vagyok, úgyhogy ez közös hobbi), viszont elég fáradt. Nem hibáztatom őt érte, és megértem..csak sokszor úgy érzem eltávolodunk egymástól, miközben igazából lehet, hogy végképp nem, csak tényleg fáradt és nem tud annyira figyelni meg ilyesmik. Mivel enyhithetném ezt az érzést? Neki nem szeretném mondani, mert nem tehet róla, meg mert 90% hogy egy nagy hülyeség, de nekem mégis sokszor nyomott e miatt a hangulatom. Szeretem őt, nem ez a gond.

18l (20f)



2015. febr. 26. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a kockuás a legrosszabb "közös" tevékenység, ettől csak még fáradtabbak lesztek. Mozduljatok ki együtt, séta, kocogás, friss levegő! Hidd el, csodákat képes tenni!
2015. febr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem a legjobb közös tevékenység, viszont nem tudunk mindennap találkozni...ezért marad ez :(
2015. febr. 26. 09:13
 3/5 anonim válasza:
Mondd meg neki, az a legtisztább. Biztos vagyok benne, hogy ő is szeret téged, és akkor több időt fog rád szakítani.
2015. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kéne közös kültéri program, mondjuk hétvégén.
2015. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az a kockulás? Hogy otthon ültök, vagy mi?
2015. febr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!