Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egész nap csak ugyanarra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész nap csak ugyanarra a lányra tudok gondolni, és már kezd rossz érzés lenni. Mit tehetnék, hogy enyhítsem a hiányát?

Figyelt kérdés
Masztutbáció kilőve.
2014. jan. 18. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Gondolj Istenre, és megvilagosodsz!
2014. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg!!
2014. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a lehető legtöbbet beszélgessetek! az picit segíteni fog! én is ilyen helyzetben vagyok és ez picit segít! :)
2014. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha konkrétan közölte,hogy nincs esélyed nála,kidobott,elhagyott,vagy eleve nem állt szóba veled,akkor ne erőltesd,sőt,inkább ahol csak tudod,kerüld!Viszont ha még nem utasított el határzottan,vagy nem is próbálkoztál,csak vágyódsz utána,akkor mindenképpen beszélj vele.Ha a válasza nemleges,akkor lehet menni bulizni haverokkal,ismerkedni,élni.Elcsépelt közhelynek hangzik,de az idő tényleg minden fájdalmat enyhít.
2014. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ildiko1996 válasza:
Menny sportolni vagy találj valami elfoglaltságot amivel le tudod kötni a figyelmedet :)
2014. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!