Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Eljegyzés 17 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés 17 évesen?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, a párom 21, 4 és fél éve vagyunk együtt.:) Tegnap felvetette, hogy szivesen megkérné a kezem. Kérdeztem, hogy komolyan házasodni akar-e ilyen fiatalon, és azt mondta, egyenlőre csak jegyben járnánk, majd újabb 4-5 év múlva lenne esküvő, ha befejeztük a tanulmányainkat. A gyűrű csak amolyan jelkép lenne, hogy hozzá tartozom.:)

16 éves korom óta nála lakom, persze a szüleim beleegyezésével, szóval tényleg elég jól ismerem már, és még mindig nagyon szeretem.:)

Ti mit gondoltok erről?



2015. febr. 26. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak nyugodtan.
2015. febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem már néhány lányt, akiket 16-17 évesen jegyeztek el... Mindannyiuknak már legalább az ötödik barátja van azóta.
2015. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
gondolom soha nem volt még más fiúd és azért az elég ritka hogy valaki egész életében csak egy fiúval próbálja ki de azért vannak kivételek
2015. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én legalább az egyetemi időszakot megvárnám.. Új kapcsolatok, teljesen más élet, ott még sok minden történhet.


Mi is sokáig együtt voltunk az exemmel, beszélgettünk családról, házasságról, de nem jegyeztük el egymást.


Felkerültünk egyetemre, ugyanabban az évben, ugyanarra a helyre (teljesen független döntés volt, ez állt mindkettőnkhöz a legközelebb). Az első évben szétmentünk.


Persze nem jelenti, hogy ez így lesz nálatok is, de teljesen más a gimnáziumi időszak és teljesen más az egyetemi.


Én elég aktív voltam a közösségi tevékenységet illetően, az exem nem. Sok emberrel találkoztam, sok emberrel együtt dolgoztam, egyszerűen átértékelődtek bennem dolgok. Hasonlóan az exemben is, de ő egy teljesen más irányba változott.


Szerintem teljesen felesleges lenne az eljegyzés, de ha ti szeretnétek, akkor hajrá. :)

2015. febr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Milyen árnyalatú a bőrötök színe? Bodzát szoktatok szedni?
2015. febr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

2,

Ők is 4 év után jutottak arra, hogy lánykérés legyen?:)

2015. febr. 26. 23:03
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Kedves 5, teljesen normális magyar emberek vagyunk, már bocsánat.

Nem itt kéne trollkodni :)

2015. febr. 26. 23:07
 8/12 anonim ***** válasza:
#6 Az egyik lánynak a kezét 3 év után kérték meg, ekkor volt 17 éves. ;)
2015. febr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én az ilyesmit nem nagyon fogadom el/ értem meg ilyen fiatalon de ne érdekeljen mások véleménye (pláne ne vadidegeneké) csak tied, a barátodé és a szűk családi köré. Noha feltetted ezt a kérdést itt és bizonytalan vagy a témában talán inkább mondj nemet, nem kell külön "jelkép" arra hogy együtt vagytok
2015. febr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Felesleges. Nekem is volt úgy párom, hogy 15 voltam mikor összejöttünk, 19 amikor szétmentünk és már egyetemre jártam. Már máshogy gondolkodik az ember, mást akar az élettől stb, szerintem ilyenkor sokan szétmennek. Ha túléli a kapcsolatotok a tanulmányok végét akkor lenne érdemes.
2015. febr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!