Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változhat ez még? 23 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhat ez még? 23 évesen nem állok készen komoly kapcsolatra. Van pasim, de az eljegyzés, házasság, gyerek gondolatától a hideg ráz.

Figyelt kérdés
Bár még majd csak most iratkozok mesterire, szóval van még a suliból is bőven.

2013. szept. 28. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én szintén igyvagyok 24/F
2013. szept. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jejj, nem vagyok egyedül :)
2013. szept. 28. 14:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha van stabil anyagi háttered, akkor szülheted rakásra gyereket. Engem inkább azok idegesítenek, akiknek nincs semmije, mégis bevállalják ilyen idősen. Szerencsétlen gyerek meg szenvedjen egész életében.
2013. szept. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs még anyagi hátterem, de nem is akarok gyereket. És igen, én se értem azokat.... nekem is vannak ismerőseim, 20 évesen szültek, most meg alig tudnak megélni.
2013. szept. 28. 14:30
 5/12 anonim ***** válasza:

Vagy csak nem szereted igazán a pasit,és nem a nagy Ő.Volt egy párom,aki már tervezte velem az ilyen dolgokat,de én rosszul voltam tőle,azóta se vagyunk együtt.Mostani párommal viszont.. :)


23éves vagyok én is,eljegyzésnek örülnék,gyereknek nem,és meg is beszéltük a párommal,hogy amíg nincsenek meg a feltételek addig nem is akarunk..

2013. szept. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Eleinte akartam, aztán amikor mondta, h semmi értelme, amig nincs vmennyi anyagi hátterünk, akkor le is tettem a dologról, meg a gyk-társadalom azt mondta, h nem is szeret igazán, mert ha igy lenne, már tervezne... hmm..
2013. szept. 28. 14:42
 7/12 A kérdező kommentje:
ami persze nem azt jelenti h az ittenieknek van igazuk, csak vkinek már fél év után megkérik a kezüket..
2013. szept. 28. 14:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Vagyis ha én nem kérek meg a barátnőm kezét, akkor nem szeretem? Teljesen logikus... Tényleg semmi köze ahhoz, hogy nem akarok házasodni, mert semmi alapját nem látom annak, hogy egy darab cetlitől más lenne a kapcsolat... Teszem hozzá gyereket se akarok.
2013. szept. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

cetli:), hát aki így gondol rá, az ne is házasodjon. szeretem az ilyesfajta kifogásokat, hogy csak papír meg ilyenek.


sokan takaróznak ezzel, és a legtöbb esetben csak azért, hogy kiskaput hagyhassanak, ha jön jobb, akkor simán leléphessenek...


Kérdező:


még fiatal vagy, ráérsz az ilyesmivel. Csak aztán nehogy túl későn gondold meg magad.

2013. szept. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mert szerinted, a házasság bárkit is akadályoz abban, hogy lelépjen? Imádom a naivitást... :D


Hidd el, ha együtt vagyok valakivel, akkor nem ezen múlik, hogy vele maradok-e. Egyébként se lennék olyannal, akit ott tudnék hagyni.


Amíg fogalmad sincs arról, hogy mi van a háttérben, addig ha lehet ne nagyon akard már megmagyarázni nekem, hogy milyen döntést miért hozok.


Jah és a házasságról annyit, hogy egy afrikai szertartást bevállalok, egybe lenne kötve a nászúttal is. :D

2013. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!