Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha kevés a beszédté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha kevés a beszédtéma a barátommal mikor találkozunk?

Figyelt kérdés
sokszor van , hogy egy kis ideig csöndben ülünk és ez zavar. És azt is észrevettem , hogy a barátaival jobban elbeszélget. Mit lehetne tenni ? Szeretem de szeretnék vele több közös témát beszédet. Valaki tudna tanácsolni , és mitől lehet ez ?

2015. febr. 27. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán nem illetek össze.
2015. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Keressetek másik társat magatoknak.
2015. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nektek nincs olyan , hogy nem minden alkalommal tudtok elbeszélgetni?
2015. febr. 27. 13:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első két válaszoló gyökér :) Mitől van? kevés dolgot csináltatok még együtt ... találj ki programot, csináljátok közösen és lesz emlék, vicces sztori, még jobban megtudod ismerni.. :) Utána lesz téma ne aggódj ;)
2015. febr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kevés a közös programotok
2015. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4esnek és az 5ösnek igaza van. Nálunk is volt ilyen probléma még a kapcsolat elején...aztán ugye elmult, mert egyre több közös programunk volt :)
2015. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi az elejétől kezdve bármiről el tudtunk beszélgetni.....és az utóbbi két évben folyamatosan. Én megunnám azt akivel erőltetni kell a beszélgetés menetét
2015. febr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mindenkinek van olyan, h kifogy a mondanivalóból. kellenek a közös élmények. nekem az exemmel volt, h nem nagyon kommunikáltunk néha, az elején zavart.

de aztán rájöttem, h ő elég zárkózott és így is jobban megnyílt magához képest nekem, mint másoknak.

viszont, ha egyikötők sem egy zárkózott ember és másokkal tudtok beszélgetni, csak pont egymással nem akkor nem valószínű, h a megfelelő partner vagytok egymás számára.

2015. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen lehetséges h kevés a közös programunk ezen akkor megpróbálunk változtatni :) köszi a válaszokat . otthagyni nem akarom . próbálok majd érdeklődni a dolgai iránt is jobban
2015. márc. 1. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!