Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátommal távkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal távkapcsolatban élünk, és havonta találkozunk, de mikor itt van és csókolózunk nem élem magam teljesen bele, nem bizsergek, és kezdek félni, mert nem tudom ez miért van. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 13. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Kihűlt, nem az igazi.

Közben lehet mindketten másra gondoltok... ha a távkapcsolat még sokáig fennállna, tehát sem neki, sem neked nincs lehetőséged közelebb költözni a párodhoz, akkor ennek vége. Kaputt.

2015. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát mert nem az ő csókjára vágysz.
2015. febr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de nem vágyom más csókjára,szeretem őt.. néha annyira hogy sirni tudnék.. vagy sirok.. de szeretem tényleg.. nagyon
2015. febr. 13. 21:15
 4/8 A kérdező kommentje:
és nem tudom hogy miért van ez.. szeretném magam beleélni
2015. febr. 13. 21:16
 5/8 A kérdező kommentje:
már el van tervezve a költözés is,október vége felé,és akkor napi szinten együtt leszünk én is ezt akarom,vele akarok lenni,ő beleéli magát a csókmba de én nem tudom
2015. febr. 13. 21:18
 6/8 A kérdező kommentje:
mikor először találkoztunk akkor sem tudtam beleélni magam..
2015. febr. 13. 21:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolkodj el rajta es kerdezd meg magadtol h miert nem tudom bele elni magam dolog..
2015. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mert tudod h az a csok csak pillanatnyi allapot es tudat alatt nem mersz tobbet erezni "bedobozolod" a hianyat h ne fajjon a hetkoznapokon,de ezt csak ugy lehet, ha az iranta erzett szeretetedet es minden erzest melle csomagolsz... :/

Udv sorstars es kitartast lehet meg jobb nekem is lett pedig a feltetelek nem valtoztak (mi 2hetetnte talalkozunk pentek estetul vnap koraduig)

2015. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!