Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szeressek ki belőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki belőle?

Figyelt kérdés

van egy lány, halálosan szerelmes vagyok belé már egy éve, a lelkem eladnám érte, de friendzone, más pasival van. és már "kezdek" lelkileg nagyon tönkre menni a tudattól hogy más csókolja, más öleli stb... szeretnék a barátja maradni mert csodás a barátságunk végleg nem búcsúznék el tőle, de ez a szerelem a sírba tesz.

mit tehetnék? próbáltam mást keresni de más mellett is csak rá vágytam mindig..



2014. aug. 7. 00:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Bárcsak engem halálosan szeretnének *.*
2014. aug. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
tudnék mesélni :)
2014. aug. 7. 00:08
 3/16 anonim ***** válasza:
Valahogy ezek a lányok nem örülnek az ilyen "halálos szerelemnek". :/ Tapasztalat.
2014. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Óóó bárcsak engem is így szeretnének... 1,5 év alatt sem érdemeltem ezt ki, hogy ez megvalósuljon... :D
2014. aug. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hát látod... én egy éve szinte a seggét kinyalom, bármi van mellette állok meghalgatom tanácsot adok, igaz neten tartjuk a kapcsolatot mert messze lakik, de amit a net nem korlátoz be azt mind megadom neki, imádom dícsérem minden porcikáját ezerszer elmondom egy nap mennyire szeretem és milyen szerencsés vagyok hogy ő van nekem... és mire mentem vele? más karjaiban van, és ha esetleg nekem van néha bajom sokszor szabájosan elküld a francba...
2014. aug. 7. 00:14
 6/16 anonim ***** válasza:
várd meg míg tönkremegy a pasijával való kapcsolata és aztán mond el neki mit érzel,
2014. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor szabályosan ezentúl kakkantsd le a fejét és kukucskálj ki az ajtón, mert sok szép van odakint is! :)
2014. aug. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha bevallanád neki? Mármint oké, értem, hogy EGY: van pasija, KETTŐ: ha mást nem, a barátja akarsz maradni, de ezzel Te saját magadat teszed tönkre. Épp ezért szerintem beszélj vele és akkor majd eldől, hogy mi lesz. Mondj annyit neki, hogy Te már egy éve sokkal többet érzel iránta, mint kellene, és annak örülsz, hogy ő boldog a barátjával, de emellett szenvedsz is, mert szereted őt (meg amiket ide leírtál). És tedd hozzá azt is, hogy ennek ellenére szeretnél vele barátságban maradni.

Ezzel lehet, hogy megingatod egy kicsit. Ha esetleg ő is többet érezne irántad, akkor lehet, hogy szakít, ha viszont a pasit szereti, akkor nincs mit tenni. De akkor is legalább a lelked picit megkönnyebbül, hogy bevallottad.


Ami pedig azt a részét illeti, hogy barát akarnál maradni, de ha bevallod, akkor könnyen lehet, hogy vége lesz a "haverságnak" is..... EGY: Nem biztos, hogy végleg vége lesz, van rá esély, hogy azért barátok maradtok, KETTŐ: ha mégis megszűnik még a barátságotok is, akkor legalább nem fogod már látni őt, így egy idő után tovább tudsz majd lépni és nem fogsz szenvedni. Először iszonyatosan rossz lesz, de az idő múlásával egyre jobb és könnyebb lesz.


Ergo, véleményem szerint mindenképp csak jobban jársz a jelenlegi helyzetednél, ha bevallod neki az érzéseidet!

2014. aug. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

ez fáj pont hogy eléggé tönkre van elmondása szerint a kapcsolata. hogy a pasija sz.rba se nézi, veszekszik vele és ő mégis szereti annyira hogy kitart mellette, holott tudja hogy én ezt sose tenném vele, hogy sose bántanám. és mégse velem van, és bármennyire is szeretem azért ilyenkor beugrik a gondolat hogy tényleg megéri? hogyha tönkre is menne egyszer a kapcsolata, és az enyém lenne tudna úgy szeretni engem? hogyha egy év alatt nemtudtam meghódítani.

nemtudom :S de ha biztosra tudnám hogy nem akkorse tudnám őt elengedni... mit tegyek?

igen próbálltam/próbálok itt ismerkedni eljárni itthonról de nemjo :S szak ő jár a fejemben, hogy mit csinálhat, hogy biztos azzal a másikkal van :S ez megőrít

2014. aug. 7. 00:22
 10/16 A kérdező kommentje:
de már bevallottam neki, tudja hogy szerelmes vagyok belé, meg is ingott, tudom hogy voltak pillanatok amikor irántam is táplált szerelmet, ő is bevallotta, de akkorse hagyja el a pasiját, ezt közölte, bármekkora tuskó is vele ő akkoris vele marad
2014. aug. 7. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!